Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2 ütemű Trabant, wartburg...

2 ütemű Trabant, wartburg alkatrészek?

Figyelt kérdés
2 ütemű Trabanthoz, 2 ütemű wartburghoz milyen az utángyártott alkatrész ellátottság? Simsonhoz van minden dögivel, webshopban is, biciklis boltban is... Ladához is szinte minden elérhető. Trabanttal, wartburggal nem vagyok képben, azokhoz is van minden, vagy bajos az alkatrész beszerzés? Van esetleg webshop ahonnan lehet rendelni cuccokat?

2020. szept. 6. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
trabantos fb- csoportokban érdeklődj
2020. szept. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos egyre nehézkesebb, az egykori NDK-s alkatrészek beszerzése. :(
2020. szept. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyárit a angyon nehéz, utángyártott még viszonylag van azért hozzájuk.
2020. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utángyártott is simán jó nekem, eddigi tapasztalataim szerint messze nem olyan rossz a minőség mint ahogy sokan állítják. Csak sehol nem találok olyan oldalt, ahol árulnának wartburg karosszéria elemeket, vagy dugattyúkat, gyújtás alkatrészeket...
2020. szept. 6. 22:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Utángyártott van bőven, de gyári használt cuccokat, vagy akár dugi gyári alkatrészeket is találsz a neten dögivel.
2020. szept. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Trabantwelt.de, Zsombishop.hu, CsaPi.bt


Én ezeket nézem. A Trabantwelten minden van, amit csak kellhet, persze drágább is. A másik két oldalon egész jó alkatrészeket találsz, persze csak, ha van készleten.

2020. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem vannak Wartburg 353-hoz alkatrészek, sok új belőle, sosem voltak beszerelve, többi használt de jó állapotú.
2020. okt. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!