Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sok olyan van aki penzert...

Sok olyan van aki penzert (vagy egyeb nem szabalyos modon) ment at forgalmi vizsgan?

Figyelt kérdés
Ti ismertek ilyet? Hogyan mukodik ez? Gondolom nem te nyujtogatod hatra a kezedben a penzt, el is tiltana valoszinuleg azon nyomban😂
2020. szept. 8. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Én gyakorlatilag nem ismerek ilyen embert. Ismerősi körben mindenki megtanult normálisan vezetni és úgy mentek át.
2020. szept. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Remélem, hogy minél kevesebb ilyen van és azok is jó távol tőlem.

Én nem ismerek ilyet. Annak idején még csak fel sem merült bennem ilyen lehetőség, nem is tudtam hogy létezik. Itt olvastam csak róla elképedve.

2020. szept. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Lejattoltam az oktatónak ő meg a vizsgabiztosnak. Azt kaptam érte, hogy a vizsgaútvonalnak csak a töredékét mentem.
2020. szept. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Beviz Elek ***** válasza:
100%

C-nél és E-nél a számítógépes vizsgák kivételével vizsgánként 5ezer volt a beugró (2014-ben).


Az oktató azt mondta hogy ha ezt nem kapja meg a vizsgabiztos akkor megtalálja az okot a buktatásra, tehát ezt minden tanuló kifizette az oktatónak, hogy ez a pénz vagy legalább egy része megérkezett-e a vizsgabiztoshoz azt nem tudjuk. Nem akartam kockáztatni, így olcsóbb volt mint új órákat venni, új vizsgát fizetni.

2020. szept. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én se hallottam még ilyenről, ettől függetlenül tuti van korrupció a v.biztosoknál is, gyakorlatilag az egész gépjárműipar korrupt. Elég ha megnézed a Mozaik utcát, stb.

De visszatérve, nekem a B,C,D meglett elsőre, anélkül, h bárkinek is jattoltam volna.

2020. szept. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!