Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus 1.8 tcdi 2004-es...

Ford Focus 1.8 tcdi 2004-es megéri első autónak?

Figyelt kérdés

Az első generációs kasztnival,sedan

nem rohad,245000 km-el ,nem valószínű,hogy tekerve volt,tulaj nem gyanús,nagyon korrekt,kettős tömegű nemrég cserélve volt. Festésen vannak kisebb hibák,de nem kirívó. Nekem nagyon tetszik,próbakörön voltunk,motor hangja full rendben van,szépen húz. 100 lóerő. Jók ezek a focusok? Csak mert neten nem nagyon találok róla tesztet,amikor pl. 3-as golfról rengetek írás van,pedig a focus is gyakori autó.

450.000.huf lenne a vételár. Műszakija,papírjai magyarok,rendben vannak.



2020. szept. 10. 00:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen autó. Megbízható autó, de természetesen van nála megbízhatóbb autó is, de alkudj belőle és úgy nincs nagyon veszíteni valód.
2020. szept. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó autók. Az 1.8 tdci is jó. Kis fogyasztás, nagy futásteljesítmény.
2020. szept. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az 1.8-as nem PSA dízel. Ettől függetlenül nem hallottam róla rosszakat, de a vezérlés sokkal drágább, mint a PSA szíjcseréseknél. Úgy rémlik a fő vezérlőszíj alatti külön kis szíj az olajpumpát hajtja és több verzió van belőle, van láncos, de az alap ahol ez a szíj olajban fut.

Akkor romlik el a motor, ha csak a felső szíjat cserélik.

Most nem tudom, hogy 200 vagy 240 a szíjcsere, de ha még nem volt cserélve soha, akkor e miatt mindenképpen alkudj rendesen. A teljes vezérléscsere 200 körül lehet.

2020. dec. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!