Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri a drágább ablaktörlő...

Megéri a drágább ablaktörlő lapát?

Figyelt kérdés

Ugyanúgy néz ki, ugyan az a márka, mégis az egyik szett 7ezer a másik csak 3.

Vagy miben jobb egy areotwin például, ami 13-15 ezer forint?


2020. szept. 13. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Galaxy:D retek drága, aerotwin-t veszek mióta a hagyományos 70 ezer forint kárt okozott, feltettem, kattant, jó volt 3 napig majd kicsúszott és végig repedt a füthető szélvédőm. Előtte filóztam, aero 11 ezer rendes 5 ezer, mondom legyen a 5 ezres azt iszok egy jégert, végül aznap nem lett jéger, de harmad nap megbosszult mint írtam. Aero-t ráteszem az le nem jön.
2020. szept. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha egy nevesebb gyártóét veszed az azért drága mert van neki neve, plusz a csomagolásán is ott a logoja, a saját dizájnja stb... amit szintén te fizetsz meg mert benne van az árába. Meg persze anyagfajta terén is biztosan van különbség hogy maga a lapát milyen műanyagból van, mert nem mindegy hogy friss granulátumból, vagy egy korábban gyártott más műanyag ledarált anyaga van vissza fröccsöntve ami minőség terén sokat romlik, sorjás lehet, meg persze könnyebben törik. Na meg a törlő felület gumija sem mindegy hogy milyen összetételből van ez is sokat számít. Meg persze az összeszerelés sem utolsó. Van ami szétcsúszik hamar, vagy előbb elkopik, van ami tovább bírja. Én nem szoktam nevesebb gyártóktól venni mert totál felesleges, főleg régi autóra. Én egy közép árkategóriás valamit megveszek az kb 1 évig bírni szokta, bajt soha sem okozott nálam.
2020. szept. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyébként megéri a drágább,sokszor jobb minőség.
2020. szept. 14. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom srácok de én évek óta 2-3 ezer Ft-os lapátokat veszek és általában 3 évet simán bírnak. Nem foltosan töröl, nem sorjás stb.

Volt gyári Bosch, semmivel nem törölt jobban és nem is bírta tovább.

2020. szept. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltam sokfélét. De mindig megbántam, hogy nem normális márkát vettem. A gyári 12eFt, Boschból ugyanez 8e. Ezek kibírnak simán 2-3-4 évet is akár. Az olcsóbbak fél év után elkezdenek idegesítően csikorogni az üvegen és csíkozva, fátyolosan törölnek.

Szóval hosszú távon a drágább az olcsóbb. De ez csak a saját tapasztalatom.

2020. szept. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyat érdemes venni, amiben nincs fém rész, tehát nem fog egy idő után karcolni és azon belül meg szerintem mind1, nem kell drága. Én 2000/db-ért vettem ilyet egy éve, azóta is nagyon jól szolgál. Ennyit a drágákról.
2020. szept. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!