Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem tudok dönteni. Skoda...

Nem tudok dönteni. Skoda Fabia 1.2 HTP 12V, VAGY Peugeot 206 1.4 benzint vennétek?

Figyelt kérdés
2020. szept. 14. 21:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Bár skodás vagyok de egyik sem a megbízhatóságról híres.

Normálisabb benzines motorral kéne megvenni a skodát.

2020. szept. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nekem csak az a fura hogy ELVILEG nem jó motor az 1.2-es htp skoda, de a mai napig rengeteg (de tényleg... iszonyat sok) első generációs fabia járkál az utakon, és legalább a fele 1.2-es htp motoros, mégsem hallom a tömeges hisztit ettől meg attól hogy mekkora trágya... és már nem azért, de ültetek ti már mind a kettőben? A Peugeot olyan fapados mintha egy 20 éves zetorban ülnék, minden gagyi rajta... a Skoda meg ahhoz képest már-már prémium érzetet ad, főleg ha még egy kicsit extrásabbat is nézel. Csak egy példa: a pözsónak a váltója te jó isten mintha egy műanyag fakanállal kavargatnám a krumplipürét, a skodában meg rendes érzése van a váltónak.
2020. szept. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

peugeot 206+ az volt nekem 1.4 benzin. Akár hiszitek akár nem, de sikerült vegyesen 4,9et tennem persze ezt úgy hogy pályán csak 90. Soha nem ment 6,6 felé a fogyasztás. Sajnos szegény TK lett.

Én most nézek autót, valószínű megint 206 lesz csak öregebb.

2020. dec. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!