Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Injector probléma?

Tihy44 kérdése:

Injector probléma?

Figyelt kérdés
1.9 diesel PD injectorral lenne a gond. Az állító csavar(azthiszem a szelephézag állítócsavar)menete el van menve és nem lehet beállítani az injectort. Elég lenne kicserélni a csavart, esetleg a szelephimbát is kéne, és felújítani az injectorokat? Elég rossz korrekciós értéket mutat az 1-es injector. Van valami köze hozzá?

2020. szept. 15. 11:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, de nem vagyok annyira jártas e téren, szóval kérlek nézzétek el ha hülyeséget mondtam. Ha valaki esetleg szeretne részletesebben segíteni akkor szívesen meghallgatom és nagyon szépen megköszönném!
2020. szept. 15. 11:11
 2/9 anonim ***** válasza:

AZ injektor meg a szelep hézag állítás az két különböző dolog.

AZt kellene eldöntened hogy mi a rossz, felesleges mindent szét szedni.

2020. szept. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy a szelephézag állító csavarral gond van, mert nem lehet rendesen beállítani, ezt szerelő mondta, és én is láttam hogy nagyon sokat teker rajta és nem feszül egyáltalán a menete. A motor 2200 rpm körül kicsit rángat, ez most lehet amiatt is mert nem lehet beállítani a hézagot? Lehet injector probléma is?
2020. szept. 15. 12:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Szelephézag állító csavar? Minden pd hidrotőkés.
2020. szept. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor az a csavar amivel beállítod az injectort az micsoda?
2020. szept. 15. 13:32
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy kicsit utána olvastam és megértettem amit mondtál. Tehát akkor ha azt kicseréltetném akkor talán megoldódna a probléma? (rángatás, teljesítményvesztés, üzemanyag nem megfelelő elégetése)
2020. szept. 15. 13:40
 7/9 anonim ***** válasza:

"Akkor az a csavar amivel beállítod az injectort az micsoda?"

Neked nem kell semmit se állitanod az injektoron.

2020. szept. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a választ, bár sokat nem jutottam előbbre, mert amit nem értek arra rá kell keresnem, hisz nem vennéd a fáradtságot, hogy elmagyarázd, mikor egyértelmű, hogy nem értem a dolgok működését, pedig nagyonis érdekelne.
2020. szept. 15. 21:41
 9/9 anonim ***** válasza:

Mégis mi érdekelne?

Ha az injektor nem jó akkor azt kivenni és szakemberrel kell megnézetni, beállítatni vagy cserélni.

"Az biztos hogy a szelephézag állító csavarral gond van, mert nem lehet rendesen beállítani,"

Ez mi lenne, megtudnád mondani, hamár szerelő azt mondta?

2020. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!