Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most nekem el fog veszni az...

Most nekem el fog veszni az elsősegély az etitánban vagy sem?

Figyelt kérdés
Sajnos vettem ott elsősegély képzést is abban a rendszerben, még a kreszt se kellett volna de mindegy. Na most a kreszt hamarabb elvégeztem, megyek is vizsgára hamarosan. Az elsősegély csak 40 százaléka van elvégezve. Az iskolában a hölgy azt mondta ha azt nem végzem el a kresz vizsgáig akkor elveszik. Magyarul az elsősegély. Az etitán ügyfélszolgálat azt mondta nem veszik el amig van időm a rendszerben. Az iskola vezető azt írta emailben ha az etitán ezt írta nekem akkor LEHET hogy nem veszik el. Xd Na most akkor elveszik vagy sem? Bunkóság lenne vissza írni vagy felhívni, hogy akkor most mondja meg elveszik vagy sem és ne azt mondja hogy lehet. Ez bunkóság?? Én az egyenes beszédet várom el. Sajnos nem tudom kivinni az elsősegély maradék 60 százalékát a kresz vizsgáig. Sokat kell dolgozni nagyon, most is szünetben írom ezt. Örülök ha a kreszen nem bukok meg. Szóval nem tudok a gép előtt lenni sokat. Amúgy nem értem az ilyesmit miért nem lehetett mondani már akkor mikor beiratkoztam. Szóba se került ilyen, értelemszerűen amíg van időm a rendszerben és nem telik le a 180 napom nem szabadna hogy elvesszen. De ha mégis akkor nem vettem volna meg az elsősegély. Amúgy is szar nagyon. Ezt elcsesztem.

2020. szept. 15. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Nem fog eltűnni az elsősegély modul. De ezt már hetekkel ezelőtt is megírtam. Azóta az etitan ügyfélszolgálata azt mondta neked, nem veszik el, akkor mit aggódsz? Az autósiskola egyszerűen nem tudja, nem érdekli.
2020. szept. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem fog elveszni. Nem kell végezni vele a kresz vizsgáig. Sok sikert!
2020. okt. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!