Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meghúztam az autónk oldalát...

Meghúztam az autónk oldalát garázsba parkolásnál,behorpadt az ajtó(de működik),nagyon rosszul kéne éreznem magam emiatt?

Figyelt kérdés
Kissé behorpadt a hátsó ajtó,de nyitható,csukható amúgy. Viszont nagyon rosszkedvű vagyok azóta,eddig már 3x simán sikerült a garázsba beállás,most meg egyszerűen nem találtam be. Ilyenkor totál alkalmatlannak érzem magam a vezetésre. Nincs jogsim,de egyszer 4 évvel ezelőtt elkezdtem,csak pénzhiány miatt abbamaradt,miután először nem sikerült,olyan 50 óra után. Most anyám vett egy használt autót,azon gyakorolgatok,eddig tök jól ment,jobban,mint 4 éve az oktató mellett. De ma meg ez történt. Azóta tiszta ideges vagyok,és nem az ősök miatt,mert anyám ott volt,és kb.meg se szidott,azt mondta "tanulóautó" (nemigazán nagy értékű használt autó amúgy),de annyira tetszett,és akkor is idegesít,hogy "tönkre tettem" és tiszta ideg vagyok emiatt. Mással is előfordult ilyen?

2020. szept. 17. 03:00
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Bizony érezd magad rosszul.

Mert jól érzed magad?

Mivan ha ott egy ember van, azt is elütőd?

2020. szept. 17. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Mit tettél ezzel tönkre? Semmit. Előfordul ez van.
2020. szept. 17. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A garázsunkban nemnagyon szoktak emberek ácsorogni,csak a "garázssoron" panelok mögött szoktam vele gyakorolni,ott is a bejárás,kijárás erejéig,nem megyek be városi forgalomba jogsi nélkül.

Egyébként inkább azt érzem reális példának,hogy egy parkolóban egy másik autónak is neki mehettem,meghúzhattam volna.

2020. szept. 17. 03:14
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Most olvasom hogy még jogositványod sincs.

Mégis mit vártál, majd legközelebb még jól össze töröd magad és másokat is.

2020. szept. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Hát figyelj, ne szomorkodj emiatt, nem jöhet össze mindig minden. Véletlenül megtoltad kicsit, behorpadt de ennél nagyobb baj aztán ne legyen. Max ha annyira zavar kijavíttatjátok.
2020. szept. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
53%
wc pumpáva húzd ki a horpadást :)
2020. szept. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%
Várd meg a tanfolyamot vezetéssel vagy menjetek ki biztonságos helyre. Zárt területen, mint parkológarázs, kifejezetten nehéz manőverezni. Nem ott kéne gyakorolni.
2020. szept. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!