Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen robogót vegyek Woltozás...

Milyen robogót vegyek Woltozáshoz?

Figyelt kérdés
50 köbcentire van jogsim. Kerestem max 160-170...

2020. szept. 17. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor futárkodtam, nagyon irigykedtem azokra akiknek Yamaha Gear volt, nekem Honda Sky és Honda Bali volt, nem tipikus futár motorok de jól bírták, de most már egy jobb állapotú Gearnál lejjebb nem adnám ha újra ilyen melóm lenne. Vagy a másik opció valami elektromos cucc lenne Niu...
2020. szept. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja árban ebből sem lenne Gear... 170e ftból... Nézegesd meg a Suzuki Letseket (2-3-4) azokbol patentet kapsz ebből az összegből és azok is megbízhatóak. Mondjuk nekem azért volt egyszerre 2 robim ha az egyiken valami nagyon elromlott legyen tartalék ne essek ki a melóból amíg megjavitom.
2020. szept. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Yamaha Jog-ot nézzél, injektorosat, SA36J vagy SA39J típust. Ezek ugyanazzal a blokkal készülnek mint a Yamaha Gear, és sok futár használ ilyet. Egy futár ismerősömnek kettő is van, jómagam is egy 39J-vel járok, de nem futár vagyok. Nagyon kiváló, megbízható gépek, 2litert eszik, télen is pöccre indul. Ajánlom.
2020. szept. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szuperek vagytok, köszönöm szépen a válaszokat!
2020. szept. 17. 14:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Kymco Agility tipikus fitár robogó
2020. nov. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!