Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó állapotú Audi A3 vagy BMW...

Jó állapotú Audi A3 vagy BMW E46 kijön 4000-4500 eurós keretből?

Figyelt kérdés
2005-2006 körüli évjárat.
2020. szept. 18. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
E46 igen, csak ritka mint a fehér holló. Én évekkel ezelőtt is 3000 körül vetem olyat lehasználós autónak (telephelyre járni) amiben 200 ezer volt. Százast lementem úgy hogy csak fékeket olajat meg szűrőket kért. 300 ezernél elaldtam nagyon olcsón, kapott egy nagyobb generált(inkább külsőleg plusz kettős tömegű) azóta is megy. De hónapokig jártam nézegetni mire egy ilyet találtam. Azóta meg eltelt 5 év.
2020. szept. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen E46-ot még lehet itt-ott találni. Viszont a tulajnak biztos nagy érték, szóval a legtöbbtől nem hajlandóak megválni.
2020. szept. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ honnan. Németországban elég durván sózzák az utakat, így ott elég sok a rohadó autó, én megprobálnék inkább itthon venni egy magyarországon újonnan üzembehelyezettet vezetett szervízkönyvvel.


[link]

2020. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!