Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Chevrolet Cruze 1.6 vélemények?

Chevrolet Cruze 1.6 vélemények?

Figyelt kérdés
2013-as Chevrolet Cruzet szeretnék vásárolni 1.6 motorral és 124 lóerővel elég ez a motor hozzá? Hogyan gyorsul, illetve véleményekre lennék kíváncsi :)

2020. szept. 20. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyenbe oktattak. Nekem a formája nem tetszik de amúgy egész jó.
2020. szept. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Barnabas333 ***** válasza:
A szüleimnek 11évig Lacetti volt 1.6os. Nem volt vele gond, bár ők csak évi 2-4ezret mentek vele. Egyszer ABS jeladó vacakolt. Rokonnak Cruze van, de nem tudom melyik motor évi 1* találkozom vele. Figyelj azt szokták mondani, a suzuki mellett ez a másik márka ami jó akinek kevés a pénze. Talán opel technika a motorja?
2021. febr. 3. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2


Azért az relatív, hogy kinek mi a kevés pénz. Cruze van 2 millióért is, vagy még feljebb. A 2013-as modellek 2 millió körül indulnak, amelyik jó állapotban van. Azért ez nem a Suzuki kategória, bár nem tudom, melyik típusra gondoltál. Sokan nem tehetik meg maguknak, hogy 2-2.5 millióért vegyenek használt autót. Szóval meggondolnám ezt a kijelentést. Ráadásul egy Cruze sokkal felszereltebb, mint a Suzuki. Némelyikben a tolatókamera alapfelszereltség például.

2021. febr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Barnabas333 ***** válasza:
Hát a rokonom 600ért vette. De gondolom öregebb mint 2013as..
2021. febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nem Cruze volt. Lacetti vagy Aveo, de nem Cruze. A legolcsóbb Cruze jelenleg is 1.250.000 a használtautón.
2021. febr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!