Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha veszek autót,mit kell...

Ha veszek autót,mit kell körül nézni a autón?Mit/kit vigyek?

Figyelt kérdés
Pl:vennék suzuki swift glx-et és nem szeretném hogy, olyan legyen hogy megyek ki a használt autó keredkedésből és valami tönkre menjen ha kigurulok a autóval.

#autó,motor,használt,használt kereskedés #használt autó,bolt,átverés,lopás
2020. szept. 20. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Vigyél egy olyan szerelőt, akiben megbízol!
2020. szept. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is, ennél a kocsinál alaposan figyeld meg, hogy sehol se legyen rozsda, főleg a bekötési pontoknál illetve hegesztéseknél. Illetve a szokásos módszer, hogy nincs-e olaj a hűtővízben és hasonlók. Nézegess ilyen videókat, azokban az alapokat elmondják, megmutatják.

De én is azt javaslom vigyél egy megbízható szerelőt.

2020. szept. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én eddig mindíg ugy vettem használtautót, hogy odamentem megnézet hogy minden müködik benne, sérülés nincs-e rajta, belestem alá hogy nem rohad-e aztán meghalgattama járó motort hogy vannak-e rendelenes hangok, főleg csapágyhangok.

Klimát mindenképp ki kell próbálni, mert ha nem jó az sokba kerülhet megjavítani.


Kipróbáltama kuplungot, hogy jól müködik-e, benyomott kuplungnál változik-e a motor hangja.

Még érdemes a gumikat is meglesni esetleg.

Ezeket tudod megnézni, amugy egy autoszerelő is ezeket nézi, ott a helyzinen egy autószerelő se tudja megmondani hogy pontosan milyne állapotú az autó


Aki amugy azt hiszi hogy lehet újszerű használt autót venni az nagyot fog csalódni, mindig van pár dolog amit meg kell csinálni

Pl: fékbetét, és egyébb sok pénzbe nem kerülő dolgok nem ok egy amugy jó állapotú használt autó leszólásásra.

És amugy ha találni az autón néhány hibát nem feltétlen kell otthagyni.

Lehet a hibára hivatkozva alkudni.

A lényeg hogy a kasztni a motor a váltó jó legyen.

Ezeket pici müszaki érzékkel meg lehet azért ítélni.

2020. szept. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress a környéken egy szervizt, azok szoktak átvizsgálást csinálni. 10 ezer körül szokott lenni, ami megéri, hogy ne vegyél vackot. A szervizben felemelik, megnézik alulról, a motorba is belenéznek, stb. és megmondják, látnak-e rajta komolyabb problémát.
2020. szept. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!