Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy pár autó alkatrészem...

Van egy pár autó alkatrészem ami megmaradt (ülések, váltó, turbó stb.) Ha beviszem a bontoba adnak érte valamennyi pénzt?

Figyelt kérdés
Vagy csak megköszönik hogy bevittem

2020. szept. 22. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hirdesd meg!
2020. szept. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 D. Brasco ***** válasza:
100%
Nem köszönik meg ugxan is be sem veszik,nem hogy penzt adjanak erte......
2020. szept. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hírdesd meg vagy engedd le az olajat es add el vasnak. Bontó a legrosszabb opció.
2020. szept. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
100%
Nézd a másik szemszögéből: ha én bontós vagy alkatrész-kereskedő vagyok és egy tök ismeretlen alak bejön hozzám egy utánfutónyi áruval akkor az első dolgom lesz azt feltételezni, hogy azt parkoló járművekről lopta. Nem azért, mert rosszhiszemű, hanem mert neki hatóságilag igazolnia kell, hogy az a katalizátor pl. egy forgalomból kivont gépkocsiról származik és nem Kolompár Jocóka bugázta a szomszéd Skodájáról fecskefarkú fűrésszel. Fémtelepen tudod legfeljebb leadni, mint vashulladék.
2020. szept. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon, jofogason meghirdeted. Ha használható, el fogják vinni. Ami megmarad, megy vasba, vagy kiteszed lomtalanításkor.
2020. szept. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!