Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy Volkswagen Passat...

Sm4sh98 kérdése:

Adott egy Volkswagen Passat 1.9 PDTDI.Cserélve lett komplett első futómű, utána ha elindultam az autoval mentem 3 métert, kiírta a fékbetét visszajelzőt, és amikor P-be raktam mintha valamilyen fogaskerék csiszolódott volna egy ideig?

Figyelt kérdés
Mi lehet a probléma? Megemelve P-ben el lehet forgatni az első kereket.

2020. szept. 24. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Komplett futómű csere + 3 méter!!!

Aha!

Na mesélj még valami szépet. :)

2020. szept. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen összesen 2 csonkállvány összes lengőkar, kutyacsont, kormányösszekötő, lengéscsillapító, kerékcsapágy. Hátra tolattam 3 métert és nem indul el se D-ben se R-ben, P-ben meg olyan hangja van mintha fogaskerék súrlódna.
2020. szept. 30. 09:37
 3/7 anonim ***** válasza:

A felsorolt futóműalkatrészek cseréje, és az automata váltó sz@rakodás között semmi logikai összefüggés nincs.


Na -ezek ismeretében- hogy van tovább a meséd? ;)

2020. szept. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nagyon egyszerű, kiderült. Azért csinálta az auto ezt mert a féltengely csukló leesik a helyéről nagy kanyarodásnál. Valamiért, az ABS jeladó jelet ad hogy nem forog, ezért leblokkolja a váltót. Itt a mese vége ha nem hiszed járj utána ha már ilyen rohadt okos vagy. 😘
2020. szept. 30. 19:44
 5/7 anonim ***** válasza:

"a féltengely cukló leesik a helyéről nagy kanyarodásnál"

ez mennyire tré szöveg...........

2020. okt. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A tré az hogy úgy írsz hogy nem értesz hozzá, csak a szád jár, de ha szeretnéd privátba elküldöm a videót ha írsz egy elérhetőséget.
2020. okt. 1. 09:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, de nem érdekelnek olyan videók, ahol egy féltengelycsukló -kanyarodás közben- "leesik". :D
2020. okt. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!