Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a5 3.0 tdi , audi tts...

Audi a5 3.0 tdi , audi tts coupe 2.0, vagy bmw 320 d , ezek közül ti menyiket választanátok ?

Figyelt kérdés
Szerentetek melyik a legmegbízhatóbb és legszebb ezek közül ? És melyik nyújtja ezek közül a legnagyobb élményt ?
2020. szept. 26. 12:11
A kérdező szavazást indított:
Audi a5
Audi tts
Bmw 320d
12 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
Audi A5 3.0 TDI, annyira szép autó, és ezzel a motorral mindenre is elég. A TTS meg egy baromi jópofa, nagyon sportos autó, szerpentinen is haladsz vele. A 320D pedig más liga, esetleg 335öt illene egy TTS-el összevetni.
2020. szept. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 es hát igen az a5 ös ugye nagyobb és ezáltal sokoldalúbb és bár a tts 4 személyes hátra azért nem szivesen ülne senki , viszont a tts 272 le és 1.6 tonna míg a a5 239 le viszont több mint 2 tonna teljes súlyt ír tehát a tts nek jobb a súly lóerő aránya ezáltál élvezhetőbb is a vezetése
2020. szept. 26. 12:26
 3/7 A kérdező kommentje:
És a 335 ről mi a véleményed ?
2020. szept. 26. 12:28
 4/7 anonim ***** válasza:

A5 coupe.

A 3.0 nagyon jó motor.

A TT nekem kicsi, nem tetszik, hiába lehet élmény a vezetése, ültem benne, de nem fogott meg.

BMW-t meg hagyjuk is

2020. szept. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4 es igen a bmw nekem sem tetszik eggyátalán , viszont az a 5 ben az a 239 lóerő nem kevés ? És igen tts viszont kicsi és az mondják hogy elég csajos autó
2020. szept. 26. 16:04
 6/7 A kérdező kommentje:

És szerinted ha ez ember vesz egy sima fekete a5 ös és az elülső hűtőrácsát lefesteti feketére és felrak rá egy ilyen felnit akkor és így fog kinézni a kocsi ,szerinted így jól nézne ki ?


[link]

2020. szept. 26. 16:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy jól néz ki, nekem is Rotor van a kocsimon :D De ez szerintem meg is van ültetve azért.

Viccet félretéve, igen, az A5 coupe szerintem nagyon el lett találva. Ha akkor lett volna elérhető olyan árú, állapotú és felszereltségű, amikor autót kerestem könnyen lehet, hogy az lett volna a mostani helyett.


240 lóerő az utakon bármilyen autóban több, mint elég. Töredékét tudod csak kiautózni.


#4

2020. szept. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!