Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rendőr szólt, hogy illegális....

Rendőr szólt, hogy illegális. Milyen büntetést von maga után a gyorskötöző a rendszámon?

Figyelt kérdés

Ma megállított a rendőr és szólt, hogy a gyorskötözőt távolítsam el a rendszámomról, mert illegális.


Kb. ugyanazért, amiért sokan mások, tkp. biztonsági okokból van a gyorskötöző a rendszámon, és azért is, mert némileg horpadt, így jobb, ha valami még tartja.


Sok-sok rendőr nézte már. A határon fotózták is, fel is írták, stb., de eddig egyetlen egy sem szólt miatta.


Főleg, mert:

- a fekete gyorskötöző két olyan karakteren van átvezetve, ahol pont egyenes a karakter vonala, így "illeszkedik"

- eddig kivétel nélkül MINDEN rendszámtábla olvasó (parkolókban) elsőre hibátlanul felolvasta.


Nem tervezem levenni.


Milyen büntetés lehet ezért, ha egyszer a rendőr nem szól, hanem már büntetne?


Válaszotokat várom!



2020. szept. 26. 12:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Bocs, ez nem segítség, de ez komolyan szánalmas. Szakadt, rozsdakupac, csodahogyegybenmarad F Astrák rohangálnak 150 kilós cigó munkásokat szállítva, de a gyorskötöző a rendszámodon már probléma? Röhej ez a magyar közlekedésrendészet.
2020. szept. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
csavarozd fel nekem lyukas azert nem szoltak soha:D egy obiban furtak at amugy szerintem mondd hogy leesett a multkor ezert ideiglebes de mar van idopontod a szereelohoz
2020. szept. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Ahány rendőr, annyi agymenés. Van akit nem érdekel, van aki büntet érte. Csavarozd fel szakszerűen, és nincs félreértés. Vagy lázadj, és járj rendőrségre.
2020. szept. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%
Hallod, ez a gyorskötöző elég gáz egy kocsin. Nincs pénz két csavarra vagy mi van?
2020. szept. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
kb 900ft egy rendszámtábla tartó
2020. szept. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
28%
Tudod milyen gáz ez, kérdező? Hogy már csak azért sem veszed le, hogy a te sz@rtalicskádra egy rendőr se parancsoljon.
2020. szept. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%

Ugyan már, kötekedhetnékje volt a rendőrnek, sajnos van ilyen. Ha nem takar bele a betűkbe meg a számokba, akkor teljesen rendben van, rengeteg autón látni ilyen megoldást (más kérdés, hogy szerintem eléggé igénytelen). Ha pedig átfúrod a táblát, azért ugyanúgy szólhatnak, mert azzal megrongálódik a rendszámtábla, egy kötekedős rendőr ugyanúgy lecseréltetheti, szóval azt tényleg nem kéne.

Igazítsd meg a gyorskötözőt úgy, hogy az egyik része az első betű, és az unió/zászló jelzés között legyen, a másik pedig a legszélén az utolsó szám mellett, de ha van 1-es a rendszámodban, akkor amellett is teheted, mert ott akkor több "hely" van.

2020. szept. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Az utolsó két válaszolónak: nem ez volt a kérdés, de köszönöm a választ. :)


A harmadiknak: olvasd el kérlek máskor a leírást is. "Kicsit horpadt". A rendszámtábla tartó jó, mivel újat kellett vennem, mikor belém koccantak. Ez van. De, ez még mindig nem kérdés. Legyen az én dolgom. Én az felől érdeklődöm, hogy ezért milyen (összegű) büntetés van. :)

2020. szept. 26. 12:48
 9/22 A kérdező kommentje:
Mire kiírtam, jött a válasz. Az enyém feletti utolsóra nem vonatkozik, előtte kettőre igen. :)
2020. szept. 26. 12:49
 10/22 A kérdező kommentje:

Mondjuk, köszönöm a válaszokat, de:


- igen, igénytelen, de nem ezt kérdeztem

- horpadt a rendszám, muszáj extrán felfogatni

- nem, nem cserélek rendszámot

- nem, nem fogok csavarozni

- most lehet, hogy fostalicska, de megy


A kérdésemre kérném a választ, köszönöm. :)


Én örülök, hogy elmondjátok a véleményeteket, de azzal nem kapok választ, és nem is változik semmi. Meg van az oka, hogy nekem ez így jó, nah. :)

2020. szept. 26. 12:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!