Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 6-ból esélytelen rozsdam...

Mazda 6-ból esélytelen rozsdamentes példányt találni?

Figyelt kérdés
2002-2007 közötti Mazda 6-osok nagyon tetszenek, de igencsak rohadnak állítólag. Néztem a Totalcaros videót, amit ilyenkor ismerősök is mutatnak, de a videóból egyértelműen kiderül, hogy 700 ezer forintért vette az autót a srác. Én legalább 1.2 milliót szánnék rá, további költségeket nem számolva. Ennyiből se jön ki egy vállalható állapotú Mazda 6?
2020. szept. 27. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert szerinted amit 1.2 millióért vennél azt más ötvözetből készítették? Vagy más volt új korában a listaára?

Lehet most még nincs porrárohadva, vagy foglalkoztak vele de később ez ugyanúgy rohadni fog és neked is kell majd a pénzt locsolni bele. HA erre van szükséged, akkor hajrá.


Ezt most úgy nem csak a 6-os Mazdára, hanem általánosságban írtam. Ha van egy ismert rohadásproblémás típus, abba butaság 13-17 évesen pénzt tolni.

2020. szept. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudom vannak Mazda fanok de hiába vagány külsőre a kocsi, ne vegyél 15-20 éves mazdát.

Ismerős csajszi tavaly vett 2006-ost. Akkor is mondtam neki, hogy ne vegyen.

Rettentően rohad az egész.

Sajnos ő a motorral is beszopta. 1 liter olajat simán megeszik 1500km alatt.

2020. szept. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, leginkább a külseje fogott meg, tényleg szépek, jobban tetszenek, mint a második generációs hatosok. De akkor felejtős lesz. Amúgy egy Daewoo Tacumát váltana, ez is baromira rohad mondjuk, igaz ennek “csak” a küszöbje, meg a sárvédőívek.
2020. szept. 28. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!