Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hobby autónak vw vento 1.9td?

Hobby autónak vw vento 1.9td?

Figyelt kérdés
Szerintetek jó ötlet? A hétköznapi autom egy fiat scudo 2011es.

2020. szept. 28. 05:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Smoke & Charm?
2020. szept. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Morzsi007 ***** válasza:
Milyen élményt tud nyújtani egy 25 éves VW Vento tdi motorral? Csak kérdezem, mert én olyat vennék, ami pluszt ad egy hétköznapi autóhoz képest. Anno nem éreztem semmi extrát ennél a kocsinál.
2020. szept. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne a hobbi benne? Ha tuningolod, felújítgatod, akkor bármi lehet jó hobbiautó, egy Kispolszki is (sőt, az főleg). Ha a vezetési élmény miatt vennéd, én őszintén nem tudom mit tud nyújtani a dízel Vento...
2020. szept. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó lehet ha rommátuningolod. 300+ LE
2020. szept. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, ha örömet okoz, akkor hajrá.

Bár szerintem sokkal többet nem tud nyújtani a scudónál.

2020. szept. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Örök élet két nap szerintem jó választás . Nekem a hobbi autóm egy USA piacos vento azaz jetta mk3 1.9tdi motorral , mellette van egy vr6 vento és a napi használos autó egy 1.9td vento azaz igen elborult ventos vagyok :D
2021. aug. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!