Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elítélendő az amikor valaki...

Elítélendő az amikor valaki megvesz egy mercedest mert szeretné biztonságban tudni a családját?

Figyelt kérdés
Talán a világ legmerevebb utascellája bika erős fékekkel ami bőven 200 feletti tempóra van tervezve,légzsák mindenhol a fejtámlák ostorcsapás elleni sérülés ellen védenek.A futómű szintén alkalmas akár 250-300-as utazótempóra tartósan tökéletes egyenesfutás mellett.Nyilván Magyarországon nem megyek ennyivel de annyira túltervezett erős stabil autók hogy az ember úgy érzi mintha egy acél széfben ülne ami mindent kibír és mindennek ellenáll.A 130-as tempónál történő baleseteket is általában karcolásokkal megússzák az utasok a statisztikák szerint (nyilván nem frontálisnál).Én nyugodtabb vagyok hogy tudom hogy világ egyik legmodernebb (pre safe) utasvédelmi rendszere van körülöttem.Vészfékez ha kell,sávtartó,holttérfigyelő kamera és radar mindenhol.
2020. szept. 28. 20:18
 1/9 L.. István ***** válasza:
79%
Most virítasz hogy van egy merdzsód? Rohadt sok embernek van.
2020. szept. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Az az elítélendő, amit te csinálsz.
2020. szept. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Ez de gáz volt, ha élőben adnád elő szerintem még annak is égő lenne aki csak hallgat.
2020. szept. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 D. Brasco ***** válasza:
91%
Mi van bástya a többi tezsvír nem volt elájulva az új merdzsódtól,hogy itt a gyakorin kell felszopkodd?!?
2020. szept. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
94%

Elítélendő az, ha cigánymentes iskolába íratom a gyerekem, mert szeretném, hogy jó oktatást kapjon?

Elítélendő az, ha drága ásványvízben fürdetem az újszülöttet, mert szeretném a kórokozóktól távol tartani?

Elítélendő az, ha nem engedem a kölyköt szegényebb kölykökkel barátkozni, mert akkor gyengébbek lesznek az esélyei az életben?

Igen, morálisan, racionális alapokon elítélendő mind, még ha már a kérdésfeltevés módjában is megpróbálod bizonygatni a jó szándékot meg hogy neked igazad lesz. Mindenki szeretné, ha az ő családjának lenne a legjobb, legbiztonságosabb, ez ösztönös dolog, de olyan döntéseket, mint az autóvásárlás csak az állatok végeznek ösztönből. Ja nem, mert az állatok nem tudnak vezetni (bár az utakon néha másképp érzi az ember). Ez persze nem a Mercedesre nézve ciki, hanem a fogyasztói társadalomra, de attól még ciki.

2020. szept. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
hiába a biztonságos fék, a baromerős kaszni, simán belecsúsztam az előttem forgalmi okból megállóba...pedig a fék tökéletes volt(most is), csak nem tűnt fel, hogy a leejtős hegyinút kereszteződésben az előző napi eső homokot hordott...csak tíz centin múlott..még az itt dícsért autóval is szoptam...a homokos aszfaltot ez sem bírja.
2020. szept. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Mi itt a kérdés?

Mégis mi elítélendő lenne abban, hogy ki milyen autót választ, te hülyegyerek?

2020. szept. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Igen, akinek nincs az azt akarja, hogy meghaljon a családja.
2020. szept. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Morzsi007 ***** válasza:
52%
Mid van?
2020. szept. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!