Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 406 vagy Mazda 6?

Peugeot 406 vagy Mazda 6?

Figyelt kérdés
Mindegyik 2.0 benzines, 2003-as évjáratú. Melyik lenne jobb választás? Peugeotból 600-700k-ért szépeket látni.
2020. szept. 30. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Hát a peugeot. A mazdákkal sok a gond.
2020. szept. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Wadmalac ***** válasza:
59%

Műszakilag a Mazda is rendben lenne, de hajlamosabb a szétrohadásra.

A csilivili karosszéria alatt, a futómű-felfüggesztések alattomban rohadgatnak.


Jól átnézve bármelyik jó vétel lehet.


De a két gyártó ízlésvilága annyira eltér, hogy kétlem, hogy ugyanaz az ember szeretni tudná mindkettőt.


Én spec több francia autó ex-birtokosaként nem tudom alátámasztani a nagy hírhedtséget a francia megbízhatatlanságról. Az tény, hogy nem árt, ha képes vagy megtalálni az egyes elektromos csatlakozókat egy kontakt-spray, esetleg csiszolóvászon, drótkefe társaságában, de kábé ennyi.


A 406 szerintem egy nagyon eltalált, praktikus, gyönyörű autó, kívül-belül.


A Mazda is jó, de olyan.... semmilyen.

Nincs karaktere.

2020. szept. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
Egyértelműen a Peugeot. Ennyi idős Mazdát nem érdemes venni, ahogy előttem is mondták, szépen kipolírozzák és idővel belülről eszi át a rozsda a lemezt.
2020. szept. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!