Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 18 éves fiatal sráchoz...

1 18 éves fiatal sráchoz illik renault kangoo?

Figyelt kérdés

az van hogy anyum nekem akarja adni a kocsijat ha meglesz a kocsi de nemkell mitcsináljak

szerintetek is ciki 1 ilyennel megjelenni a haverok/lányok előtt?

am ez 1 1.2 es lomha valami jah és ez a régi kangoo

a 2003 as


2010. aug. 7. 19:38
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
90%

olyan nincs hogy ciki.


na jó tanál egy kispolski az.


autó, az autó.


én 2001-es suzuki swist-el járok, három ajtós zöld béka, semmi tuning.


Ki a frászt érdekel?

2010. aug. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Én ezelőtt anyám matizával jártam, mert nekem nem volt még autóm, és általában a haverom is velem volt. Én 100, ő 120 kiló. Szerinted ciki volt, vagy inkább poénos? :D

F/29

2010. aug. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
54%
Nekem Kangoo-m van (29 vagyok), szintén a régi típusú. Szerintem egyáltalán nem lenne ciki, engem még sehol nem szóltak le miatta. Lehet, hogy nem egy versenyautó, de a nagy belső tér. a sok hely kárpótol érte. Nekem bejött.
2010. aug. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
57%
De car neked.. a 18. szülinapomon anyámtól, én maseratit kaptammm.. csak az a baj hogy a 387. dimenzióban.. XD
2010. aug. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Kocsi az kocsi. Ha nem lila vagy rózsaszín (vagy ezek kombinációi), akkor nincs vele semmi baj. Nagy és lomha? Kit érdekel? Jobb, mint buszozni. Mások boldogok lennének, ha kapnának egy kocsit a szüleitől. Például én is örültem volna, ha kaptam volna egy saját kocsit 18 évesen. Inkább örülj neki, hogy nem kell majd könyörögnöd a szülőknél a kocsiért mint nekem, ha menni akartam valahová anno. Azóta persze vettem magamnak kocsit és nincs már ilyen gondom. :)
2010. aug. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
Jujj, nagyon égő. Sokkal fontosabb a haverok és a lányok véleménye, akiket valszeg tíz év múlva már meg se fogsz ismerni az utcán, mint hogy megbántod anyukádat, aki neked akar kedvezni.
2010. aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
60%
Az ilyet, mint te ba.sznám ki 18 évesen egy fitying nélkül hajléktalanként az utcára, hogy megtanulja hogy van fontosabb néhány idétlen tizenéves p.öcsfej véleményénél. Jó dolgában vész meg a disznó is.
2010. aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
70%
Az ilyen nagyképű fiatalokat nem húznám ki, ha egy tóban fuldokolnának, inkább hátat fordítanék.
2010. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
4%

20:06 és 20:08 ti idióták vagytok, már elnézést


nyilván örül neki és fontos neki, ennyi. én gimiben tanítok és bizony nagyon sok diák 18. szülinapjéra vagy ballagásra vagy legkésőbb érettségire egy autót kap, nincs ebben semmi extra manapság

2010. aug. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
sztem vagány,én mindig kisboxos kocsit akartam ,most vagyok 20 éves,de tökre örültem volna egy peugeot partnernek vagy ilyesmi,nekem valahogy sporotsabb,vagányabb.Dehát mindenkinek más az ízlése 20/F
2010. aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!