Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda benzin motorjai valóban...

Honda benzin motorjai valóban etalonnak számítanak?

Figyelt kérdés
Járáskultúra,megbízhatóság,gázreakció
2020. okt. 1. 21:46
1 2
 11/13 crudy ***** válasza:
30%

Micsoda ertelme hozzaszolas. Az igen..


Minel nagyobb a fordulat egyre jobban el.. kepzeld, ezt jelenti az, hogy nyomatek szegeny.


Es mivel vagy nyolc es fel alatt szazon? Mit gondolsz mas auto ezt nem tudja? Nehogy itt kiverd nekem.


Nem derult ki ez milyen tipus,de gondolom azert nem mert ez minden hondara igaz.


Valahol olvastad itt, hogy barki legagyizta volna a szerelmedet? Valaki azt irta, hogy nem eleg? Nem egy masik kerdesre akartal valaszolni ahol fikaztak a mennybol erkezo hondakat?


Ha azt mondom, hogy ezt egy bmw is tudja akkor lefikazod a bmw-ket. Nem tenyeket irnal mint en, hanem h szarok meg fos nemet. Ugyan azt csinalnad amiert te azt allitod, hogy nem tudok vezetni. De az nem szamitana, mert a te szavad szent, amikor a hondabol uvoltozol a pirospampanal.


Irtam egy gyarto motorjairol egy velemenyt, te meg allitod h nem tudok vezetni es szemelyeskedsz.


Azt hiszed h ha van egy eros hondad akkor a hondak fostak a vilagot te meg a golfaramlatot pisalod?


Szedd mar ossze magad!

2020. okt. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Itt egyedül te viselkedsz úgy mint egy szektás barom, én amiket leírtam nem gondolom nagyszámnak él ellenkezőleg azt mondom semmivel nem nyomatékszegényebb, mint bármely más kategória azonos autó. Aki ennyire mindenáron a nyomatékra akarja kiverni vegyen legalább 4000 köbcentis dízelt és vontasson vonatot vele engem nem érdekel.
2020. okt. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Típust meg pont ezért nem írtam mert te is általánosságban kijelentetted, hogy nyomatékszegények. Én nem gondolom, hogy ha kategória azonosságon belül nézed akkor húde elmarad pl egy vw konszern autó mellett. Persze lehet számrecskába belemenni, hogy valamelyik 2nm több.


Az meg, hogy azt írom magasabb fordulaton él az autó én inkább úgy élem meg, hoy a változó szelepvezérlés lehetővé teszi, hogy ha vánszorognom kell ne egye le a hajamat is a kocsi fogyasztásban, viszont ha ha kell az erő akkor elő lehet hozni ennyi. Nem akartam személyeskedni, nem neked szólt a vezetős dolog kifejezetten, általánosságban értettem az emberekre. De szerintem hagyjuk ezt mert mert úgysem győzzük meg a másikat és én nem is akarlak.

2020. okt. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!