Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet elvállalok egy munkát...

Lehet elvállalok egy munkát ami ugye 12 óra és csak .(?) vasárnap nem kell dolgozni..

Figyelt kérdés
Na szóval az lenne a kérdésem hogy 12 óra mellett lehetséges-e hogy elkezdjek jogsizni? Össze lehet-e hozni vagy túl fárasztó/nem engednék(mondjuk azt kétlem) 20/f?

2020. okt. 4. 21:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja amúgy Sziasztok! Ki írtam az elejére csak nem engedte ki írni a kérdést mert "nincs szükség köszönésre"kicsit etikátlan na mindegy köszi ha válaszoltok!
2020. okt. 4. 21:11
 2/11 anonim ***** válasza:
22%

Azt hogy tudsz e tanulni, meg vezetni járni az rajtad áll, meg a munkahelyeden.

20 évesen még nincs olyan hogy fárasztó, ez ismeretlen fogalom.

2020. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem attól függ milyen munka. Ha csak herevakarás 12 órában (pl. recepciós), akkor működhet.

Fizikailag vagy szellemileg megterhelő munka esetén szerintem nem lesz energiád 12 óra után még elmenni vezetni, de ezt neked kell tudni.

2020. okt. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
#3 Jól írja. Mellette még az sem mindegy, hogy milyen a beosztás. Egyáltalán tudsz-e járni vezetni
2020. okt. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Fizikai munka reggel 6:00 tól este 18:00 ig. Bá most hogy ezt leírtam realizáltam hogy egyáltalán nem lehet összehozni mert mire végzek szerintem kb minden autósiskola bezár szóval lehet offolom ezt a melót és keresek valaki 8 órás munkát mert ugye jogsi az első nekem most így is sokáig halogattam
2020. okt. 4. 21:35
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Ami a durva, az a 6x12 óra hetente...


de meglehet emellett is tanulni azert en kivancsi vagyok melyik munkahely az ahol legalis a heti 72 db munkaora...

2020. okt. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Bár"
2020. okt. 4. 21:35
 8/11 crudy ***** válasza:
93%
Tudom, hogy ezzel nem válaszolok a kérdésedre, de 6x12 az 72 óra, ami egy hónapban 288 óra ami 96 órával több mint a megengedett havi óraszám. Tehát vagy minden második héten kevesebb dolgozol (itt ráérnél vezetni) vagy full feketén alkalmaznak ami nem hiszem, hogy megéri, csak ha nem adnak érte bazi nagy pénzt.
2020. okt. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

6x12 óra tényleg rettenet sok.

Én 6x8 órát dolgoztam és úgy is nehéz volt megcsinálni a jogsit, mert általában az emberek délután este fele akarnak vezetni járni.

Mikor délelőttös voltam akkor 4-5 óra után értem rá. Örültem ha 1 órára be tudott írni.

Mikor délutános voltam akkor tudtunk többet vezetni de ott meg az volt a fárasztó része, hogy 23 óra mire hazaérek munkából és reggel 6 körül már kelni kellett, hogy menjek vezetni.

2020. okt. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6x12 órát a jogsi szerzéstől függetlenül sem lehet hosszú távon elviselni, az kb ennyit jelent, hogy dolgozol, haza mész, alszol, felkelsz, és indulsz dolgozni... ha a munkahelyen semmit nem csinálsz, csak ott kell lenned, akkor sem bírod azt sokáig.
2020. okt. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!