Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Átvert az autószerelő - nem...

Átvert az autószerelő - nem cserélte ki a fűtőradiátort ?

Figyelt kérdés

Ha elvileg tiszta új fűtőradiátort cserélt ki a szerelő nekem a kocsin, akkor ha vissza viszem azzal, hogy nem fűt az egyik oldalon a klíma (azelott mind2 oldalon nem futott/ anyos+sofor felen) - es azt mondja, nincs baja lapatokat mozgato motornak, - tett bele hutoviz/radiator tisztito folyadekot. Tertem vele parat,es hibat jelzett, hogy ellenorizem a vizet. Felnyitota a hutoviz kiegyenlito tartalyt es nyalkas, zsele szeru takony uszott a tetejen, kis levego buborekkal a zseleben. Akkor most lehet atvert es nem is cserelt radiatort ?


A3 8V, 2TDI 110kW



2020. okt. 9. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet h kicserélte, csak nem mosta át a rendszert...legegyszerubb lenne megnezni a fűtőradiátort. Vagy legalabb hogy letszik szereles nyoma.
2020. okt. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

most ott hagytam megint az autot.

Azt mondta átmossa most a rendszer, jövőhétig hagyam nala.

2020. okt. 9. 17:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, nem tűnik profinak.
2020. okt. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hat es ez meg csak ami most van...mar kicsereltetett velem mindent....

tartaly, vezerles, vizpumpa..


Szoval a kerdesem, ha ki van cserelve a radiator,,,akkor honnand jott elo a kosz ?


A kocsi kijelzett amugy, hogy nezzem meg a viztartalyt.

2020. okt. 9. 18:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Tartalyból, csövekből.
2020. okt. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

HA koszos a rendszer akkor elő tudja hozni és eldugul minden.

Bár én furcsállom hogy koszos, mert mitől lenne koszos?

Én az enyémbe a télen cseréltem vezérlés szettet, vízpumpával és gyönyörű fémtiszta az egész belseje.

Bár nem A3 de már 16 éves elmult.

2020. okt. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!