Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia SX 50-en nincs alapjár...

Aprilia SX 50-en nincs alapjárat, és gázadásra sem reagál. Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Lenne egy Aprilia SX 50, ami nagyon jól megy, teljesen hibátlan, pöccre indul mindig. Viszont ma este már egyáltalán nem indult. Betoltam, úgy elindult csak éppen ledobta az első lánckereket. Azt visszaraktam, aztán elindultam és nem volt alapjárat. Konkrétan ahogy elengedtem a gázt már le is állt. A gázadásra is alig reagált. Húztam neki, és egy ideig egyáltalán nem gyorsult, aztán nagy nehezen magához tért és gyorsított normálisan. Egyéb információként megemlíteném, hogy ma kifejezetten hideg volt, és az sincs kizárva, hogy hozzányúltak a motorhoz.

2020. okt. 11. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

A hátsó kereket le ne dobja.

A lánckeréknek mi köze van hozzá?

HA hozzá nyultak, mégis mit gondolsz hogy akkor mit lehet javasolni innen?

2020. okt. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én arra voltam kíváncsi, hogy mi okozhatja ezt. A hideg párás idő, vagy valami egyéb dolog?
2020. okt. 11. 13:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívató nincs rajta? Visszament rendesen a szivató?
2020. okt. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De. Pontosan ez történt. Azért köszi a segítséget :D
2020. okt. 29. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!