Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha vezetni tanul az ember,...

Ha vezetni tanul az ember, heti hány óra ajánlott?

Figyelt kérdés
Heti 1-2 óra, vagy több is ha az oktató tud adni mondjuk 3 órát hetente?

2020. okt. 11. 13:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az egy órás gyakorlásoknak viszont azért kétséges az értelme, haszna, mert mi fér bele a 45-50 percbe?

Néhány perc a legjobb esetben is eltelik a szükséges beszélgetéssel (mit fognak gyakorolni, mire kell figyelni, később milyen hibák voltak)... legyen ez csak 5 perc

Városi közlekedésben számítani kell arra, hogy lámpáknál állva is percek mennek el a gyakorlásból, marad a valós gyakorlásra 20-25 perc, amiből több mint a fele "nyugis, eseménytelen" vezetés.

A 2x45 perc simán vállalható, akár még pihenő nélkül is, de a két óra között általában van egy 10-15 perces szünet, amikor lehet lazítani, megbeszélni a felmerült kérdéseket, és azért a két órában már a valós gyakorlás ide is elfogható idő (ha az oktató nem csalja el)

2020. okt. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az elején heti 2x2 óra bőven elég, mert annyi az információ, hogy kell idő, míg feldolgozza az ember agya. Utána jöhet a heti 3x2 óra, de alap lenne szerintem a heti 2x2 óra. Én vizsga előtt az utolsó héten 1 nap kivételével végig mentem, tehát 4x2 órát. Viszont 2 óra kell egyben, az 1 nagyon hamar elmegy, főleg forgalmasabb időszakokban.

(2 óra alatt 2x45 percet értek.)

2020. okt. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!