Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire megbízható a 2.0...

Mennyire megbízható a 2.0 di-d motorral szerelt Mitsubishi lancer?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Autó vásárlás előtt állok és nagyon megtetszett a lancerek.

Kizárólag csak dízel érdekel.

Mivel eddig német autókat nézegettem és olvastam, hogy ebbe is német motor van, így elkezdtem iránta érdeklődni, de nem túl sok infót/tapasztalatot tudtam meg róla, így úgy gondoltam, hátha ti tudtok nekem segíteni, hogy ebből milyen motorkódút vegyek vagy ne vegyek :)

Köszönöm a gyors válaszokat! :)



2020. okt. 12. 05:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez a VW féle 2.0PD szóval... 😃
2020. okt. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, de olvastam, hogy valamit csináltak vele a japánok, mert nehezen lehet lefullasztani.
2020. okt. 12. 07:03
 3/9 anonim ***** válasza:
vw pd tdi ami elég rossz hírű.Egy az egyben átrakták bele.Még a hengerfej se mitsubishi.
2020. okt. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem tehát akkor semmi jó hír nincs róla
2020. okt. 12. 12:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs.Látom hogy csak dízel érdekel,de én a helyedbem meggondolnám a benzinest mert azok viszont a legmegbízhatóbb motorok közé tartoznak még japán viszonylatban is.
2020. okt. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5 persze a japán benzinesek a legmegbizhatobb konstrukció, csak számít nekem a hosszú távon történő fogyasztás.

Honda accord 2.2 ctdi vélemény?

2020. okt. 12. 14:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Az accord dízele nagyon jó.Gondolom a 7. generációra gondolsz. Szépen finoman jár és nagyon megbízható,keveset fogyaszt és jól is megy.Inkább azt venném a helyedben.Toyota 2.0 dizele is jó csak abba denso alkatrészek vannak ami sokkal drágább mint a hondába a bosch
2020. okt. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A 3. Autó ami még szoba jöhet az a 2es skoda octavia 1.9 pd tdi

Csak hat oda kell figyelni milyen motorkodosat választ az ember

2020. okt. 12. 20:34
 9/9 anonim válasza:
Szia, nekem 2.0 Lancerem van és lekopogom semmi baja, nagyon szeretem. Hozzá teszem előző autóm egy passat volt , azzal sem volt probléma.
2020. okt. 31. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!