Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg félelmet keltő egy g...

Tényleg félelmet keltő egy g osztályos mercedes?

Figyelt kérdés
2020. okt. 12. 12:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem csak simán ronda kívülről.
2020. okt. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát a félelmet keltő azért tulzás... Össze azért nem szarom magam ha meglátok egyet.


Tény, hogy masszív, maszkulin megjelenése van, és valamelyiket pont olyan ember is vezeti. De ehhez nem kell G Merci. Ilyen gyászhuszárok ülnek másfél milliós 7-es BMW-ben is. De vannak normális tulajdonosok, gyakran akár hölgyek is.

Na már most ha kiugrik nekem egy 25 éves plázapcsa ugatni egy G Merciből, azért annyira nem ijedek meg :D.


Szóval nem. Nem az. Félelmet keltő egy tank. Egy személyautó nem. Az a sofőrtől függ. És a sofőröket meg felesleges általánosítani. Biztos van nagyon kedves G Merci tulaj is, meg biztos van a totál ellenkezője.


Gondolom ilyen orosz-ukrán videókat néztél, ahol AK-val lövöldöznek, meg gyurják 130-cal városban, meg ilyen kopasz 140 kilós köcsögök feszengenek benne, meg a többi bullshit :D. Meg a Mercedes Maffia (lol).

Naja. Van ilyen is. Egy bizonyos embertípusnál népszerű. De ugyan ilyen az X6, a Cayenne, bármelyik luxusterepjáró, vagy luxuslimuzin, mindegyikről van ilyen tahóskodó köcsögölős videó. Ettől még nem a kocsi "félelmet keltő".


Amúgy meg általában a videókban is ezek ilyen kakaógengszterek. Kiugrálnak, ugatnak, nagyon megindulnak a másik kocsi felé, rárúg a kocsira, de 2 normálisat nem tud ütni, csak telleget, mintha méhe csípte volna meg.

2020. okt. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem, de van egy prekoncepció, hogy milyen emberek ülnek benne.
2020. okt. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
62%
Inkább vicces jelenség mikor városban meg autópályán ilyet látok. Ennél még az X6 is logikusabb választás, az legalább kényelmes belül.
2020. okt. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem, max ha full fekete sötétített üveggel az olyan gengszteres. Amúgy nem félelmetes, szimplán randa. Sohasem értettem, miért erőlteti még mindig a Mercedes ezt a 40-45 éves formavilágot, minden márkájuk már évtizedekkel ezelőtt túljutott rajta, nem értem a g-osztályt miért hagyták olyannak.
2020. okt. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
#5: Talán mert van rá piac. Többet eladtak belőle idén, mint a GL/GLS-ből (tudom tavaly jött ki)
2020. okt. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 D. Brasco ***** válasza:
100%
5-ös azert van mé G osztály ebben a formában mert ugy viszik mint a cukrot.Raadasul minden második amit eladnak AMG....szoval még pénzt is hoz nem is kicsit.
2020. okt. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne nevezzük félelemkeltőnek, hanem markánsnak, tiszteletet parancsolónak. Valljuk be, meglátsz egy ilyen G Mercit, mégiscsak odanézel, és tudod, hogy nem egy minimálbérért dolgozó munkás száll ki belőle (nem mintha ez bármit is levonna egy ember érdemeiből, bár néha jo tudni kivel állsz szemben).
2020. okt. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
70%
Számomra mindig a vicces jut eszembe róla, ha városban meglátok egyet, mert az ugrik le, hogy a tulaj valamit akar kompenzálni / mutatni a külvilág felé, mert logikus érv nincs mellette.
2020. okt. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
31%

9es

Na ez a kompenzálós marhaság is mennyire unalmas..

2020. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!