Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi Quattro replika?

Audi Quattro replika?

Figyelt kérdés

Heló!

Az lenne a kérdésem, hogy melyik audiból lehetne Quattro replikát építeni? Sajnos egy eredeti Quattro-t nem tudok megvenni, pedig az lenne a legjobb. :D Szóval arra jutottam, hogy egy 80 vagy 90 audiból lehetne-e építeni replikát? Illetve ha ezek nem a legjobbak, akkor melyikből lehetne jó replikát építeni? (És megkérek senkit, hogy ne kezdjen el szídni, hogy "Jaaaj, a replika nem ugyan olyan mint az igazi, hülyeség az egész..." Persze ha szerinted nem jó ötlet, akkor nyugodtan mond el, csak kúltúrált keretek között... :) )



2020. okt. 14. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Nos, gondolom használni is akarod, akkor pedig az átalakítás, az engedélyezések, és a donor autó, meg forgalomba helyezés el visz annyit, mintha eredetit vennél.

Az ilyen megoldásokat hobbiból csinálják azok akik meg engedhetik maguknak, nem azért mert így olcsóbb.

2020. okt. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hobbi autó lenne. :D Tudom, hogy drága a papíroztatás, ezért is úgy terveztem, hogy csak eseményekre vinném ki, ugye utánfutóval.
2020. okt. 14. 16:53
 3/8 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy nem írtam bele... Mindegy, kostmár ezt is tisztáztam. :D
2020. okt. 14. 16:54
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Működő replika, vagy csak úgymond mutatóba? A Quattro működés eléggé komplex, de ha csak rá akarsz tenni egy Quattro logót, az könnyű mutatvány. Nem tudom mennyire általános a Quattronál, de az én autómon pl. az is megkülönbözteti a "simától", hogy elől hátul tárcsafék (míg elsőkerékhajtásnál azt hiszem quattro nélkül csak dobfék van).
2020. okt. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Eseményekre minek? Körberöhögnek, a sok eredeti mellett.
2020. okt. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Magyarországon még nem láttam eredetit, csak 1 replikát. Illetve faragott 90-et, meg 80-at. Nameg, nem másnak, hamem magamnak építeném. :)
2020. okt. 14. 18:21
 7/8 D. Brasco ***** válasza:
9%
Ez a kerdes olyan szinten komolytalan,hogy........de tegyük fel,hogy tényleg neki állnál.Első es legfontosabb kerdesem van also hangon tizensokmilliod a mutatványra?Vagy te is csak a szokásos gyermeteg lelkű ábrándozó bohóc vagy,mint itt az ilyen kerdest kiirok kb 99%-a
2020. okt. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Össz-vissz 3 millióm van jelenleg. De gondolom te is egy nagyon jártas ember lehetsz, hogy egy ártatlan kérdés alatt, hogy mégis melyiket vegyem, te egyből elkezdesz fröcsögni... A többi válaszoló legalább arra vette a fáradtságot, hogy ne tépje le a fejemet, mert fel mertem tenni egy kérdést. Nem mindenki jár minden nap bankot rabolni, hogy vegyen egy eredetit "tizenakárhánymillióért".

Az utolsó részre pedig csak annyi mondandóm van, hogyha attól mert vannak álmaim/céljaim, attól bohóc leszek, akkor hozhatod is a táblát meg a szöget, hogy kirakd rám, hogy bohóc.

2020. okt. 14. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!