Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206 1.9 szívódízel...

Peugeot 206 1.9 szívódízel (WJY motorkód) Presence felszereltségű autóról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

300 ezret kérnek érte. Szerintetek megéri megvenni???

Mennyi idő után kezd el fűteni?


2020. okt. 15. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha frissen cseréltek rajta hátsó hidat, akkor megéri.

Pezsó 206-oknak a típushibája. Ha terpeszt, vagy nyekereg gödrös úton, akkor az plusz 50 rongy.

Dízelek soká kezdenek fűteni, főleg a régebbiek.

Ha Lucas adagolóval szerelt, akkor felejtős, ha Bosch-al, akkor a motorral nem lesz baj.

2020. okt. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont egy ilyenem van, három évvel ezelőtt vettem ugyanennyi pénzért. Komoly problémáim nem voltak vele.
2020. okt. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

1. Te aztán tudsz hülyeséget írni.

Az enyém régi dizel és 5 perc alatt már szépen fűt.

Pont Lukas adagolós és semmi baj nincs vele, sőt már néhány szerelőtől is kérdeztem akik ilyet javitanak és mondták nem rosszabb mint a másik.

2020. okt. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm uraim!
2020. okt. 15. 09:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Jól írja az egyes, azok a motorok elnyűhetetlenek, de a Lucas adagolókkal sok probléma volt. Ha Bosch van rajta nem lesz gondod vele.
2020. okt. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Honnan tudom megállapítani hogy milyen adagoló van rajta?
2020. okt. 15. 12:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Az elején van a motornak, a vízhűtő felé eső részen és rá van írva, hogy Bosch vagy Lucas. A legtöbbször egy kis adattáblácska van rajta és arról leolvasható.

Itt látszik:


[link]

2020. okt. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#3, majd rájössz a "lukas" adagoló rejtelmeire, amikor felpörög a motor, illetve tojik elindulni, mert orrán száján folyik a gázolaj belőle, a 96 tömítésén keresztül. Érdekes lesz szerelőt találnod, aki felújítja az adagolód...nehogy véletlenül nálunk köss ki...

Sajnos elég ritkán szerelték Bosch-al a 206-osokat.

Azt azért megnézném, hogy fűt 5 perc alatt egy 1.9-es szívódízel.

Jó lesz az fél órának is.

2020. okt. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon strapabíró, faék egyszerűségű autó. Amíg nem ment tönkre a Lucas adagoló :D.
2021. ápr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!