Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E46 kopogás?

BMW E46 kopogás?

Figyelt kérdés
Hali. Nyaron balcsin voltam az autoval (BMW E46 320d Touring facelift) es hazafele jovet eleg fos magyar utat sikerult talalni, az utcaba befordulva vettem eszre hogy kanyarodasnal kopog valami hatul. Egy ideig nem is volt durva azthittem rosszul hallom. Mostansag lett nagyon durva. Kanyarodasnal, lassitasnal, gurulasnal, elindulasnal, bukkanon atmenesnel kopog folyton, nagyon hangosan akar 3-4masodpercig is. Elvittem szerelohoz, kiderult hogy torott a stabilizator rudam illetve egy motortartobakot is cserelni kell. Oke. Beszereztem hozza mindent, jottem hazafele hogy hu de fasza, hogy vegre nem kopog semmi. Elszoltam magam. Ugyan olyan durvan ropog mint eddig. Otletek?

2020. okt. 15. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát azért csak ott kellene megnézni, aknán vagy felemelve, mert itt mi hiába totózunk azzal semmit nem segitünk.

Főleg hogyha a szerelő is vakarja a fejét.

2020. okt. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jogos. Csak par esedekes lehetosegrol probaltam informaciot szerezni.
2020. okt. 15. 20:24
 3/3 batragramzadarma ***** válasza:

Nekem anno Zsigulinál volt ilyen 3-4 mp-es kopogás mint kiderül a kipufogó volt a ludas.De ez is csak akkor derült ki mikor felemelték a kocsit.

Ha lábon volt beleért mert a difi közelebb kerül a csőhöz ha viszont felemeltem,eltávolodott a csőtől igy akkor nem kopogott.Szerintem nézz rá a pufogó rögzitési gumipogácsáira is leengedve felemelve!

2020. nov. 10. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!