Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez az oldal árulhat hamis...

Ez az oldal árulhat hamis motorolajat? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Vettem innen egy mobil super motorolajat de félek hogy hamis mert 5liter volt 6900ft mennyire megbízható oldal ez? Vett innen már valaki olajat? Honnan tudjam ha hamis?

2020. okt. 19. 17:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
14 napon belül visszaküldheted. Küldd vissza aztán rendelj normális helyről.
2020. okt. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Az a baj felnyitottam kicsit a kupakot.
2020. okt. 19. 19:11
 13/16 A kérdező kommentje:

Qr kód alapján kidobja a neten itt



[link]

2020. okt. 19. 19:12
 14/16 anonim ***** válasza:

QR kódot olyat nyomtat bárki amilyet akar. Továbbra is azt mondom, hogy valószínűleg nem kamu. 5 éve létező cég szlovák áfával árulva azért olcsóbb.

De én akkor se önteném bele a kocsimba. Többet ér az autó mint pár ezer Ft spórolás.

2020. okt. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Már mindegy öntöttem egy keveset már bele kicsit rátöltöttem. Nemlehet baja nem? Mégha esetleg kamu is nemkellene utántöltéstől baja legyen nem?
2020. okt. 19. 22:09
 16/16 anonim ***** válasza:

Utántöltésnél kb mindegy.

Csak ugye kamu olajat ne úgy képzeld el, hogy 5w40-es dobozva tuti 5w40-es olajat raknak csak rosszabb minőségűt.


[link]


Bulengában tömegesen előállított hamisított motorolajat értékesítettek szervízekbe, autósboltokba, kenőanyag üzletekbe. A hamisítás elsősorban a Total és a Shell termékeit érintette. A hamisítók a fáradtolajat benzinkutakon olcsón megvásárolva, gépzsírral és színezékekkel (hogy hasonlítson az eredetire) felturbózva újrapalackozták és tiszta, eredti minőségi olajként árusították, súlyos károkat okozva ezzel az eredeti olajgyártóknak és sajnos azoknak is, akik ezeket a silány minőségű hamisítványokat járműveikbe öntötték. Sajnálatos módon exportálniuk is sikerült. Az AIP (American Petroleum Institute) szerint a címkék egységesítésével és pontos kódolásával lehet elkerülni a hasonló hamisításokat. [1]

2020. okt. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!