Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi miatt buktatnak meg rögtön...

Mi miatt buktatnak meg rögtön B-s forgalmin?

Figyelt kérdés

2020. okt. 19. 20:08
1 2
 1/13 anonim válasza:
75%
Engem azért mert nem engedtem ki a buszt 🤨 De nem is láttam h indexelt. Egyből félre is állítottak. Barátnőmet azért mert rá ment a záróvonalra. Egyből bukó volt.
2020. okt. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

A nyilvánvaló veszélyes helyzeteket kívül(amikor az oktatónak BÁRMILYEN módon be kell avatkoznia), az elsőbbségadás elmulasztása a z első helyezett.

MINDEN útvonalban van "nehezen" felismerhető elsőbbségadási helyzet.

Ez lehet pl. egy nagyáruház parkolójában is...azt gondolod mehetsz szép lassan,de "elfelejted",hogy ha nincsen táblája akkor a parkolóból kihajtó jobbról érkezőnek elsőbbsége van...

Valós példa még sok van/lehetséges,de "nálunk" erre kell figyelnie a vizsgázónak.

2020. okt. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Engem a kontaklencse hianya miatt. Arra se emlekeztem hogy valaha volt, de az orbosiban mai napig benn van:D


Masodikra ugyanaz a vizsgabiztos volt, hibapont nelkul engedett at pedig tok szarul ment...

2020. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Beírod a Google-ba, hogy "B kategória vizsgalap", letöltöd a megfelelő képet, és tanulmányozod...

Gyakorlatilag a vizsgabiztoson múlik, hogy mit néz el, egy záróvonal érintéséért is simán megbukhatsz (közlekedési szabályt sértett), de el is nézhetnek hibát - erre ne alapozz, ne is foglalkozz a vizsgabiztossal.

Forgalmi vizsgán a szabályokat betartva kell közlekedni, arra kell törekedni, ne érdekeljen, hogy más mit gondol, ha nem előzöd meg a biciklist, ha az szabályosan nem hajtható végre.

2020. okt. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2020. okt. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Nem érdekes...

a 2. hozzászólót miért pontoztátok le?!?

Szerintem példát írt...

Vag ez is "olyan" több nickes,sajátpont szerzős kérdés?!?

2020. okt. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Szegély, patkára való ráhajtás. Rögtön bukta. Én pár órával a vizsgám előtt ki is akasztottam az oktatóm, mert egymás után 2x is felhajtottam a patkára. :D Mondta is, hogy ez rögtön bukás. Szerencsére a vizsgára összeszedtem magam.


De akkor ha az autó kezelése eltereli a figyelmed, az is bukta, az indexelés kihagyása, az is, ha egyirányú utcából nem bal oldalról kanyarodsz balra... stb. Keress rá neten, írja min buktatnak rögtön.

2020. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%

#7: Te kevered a járdát a paDkával.

Az útpadkára nem tilos ráhajtani.

2020. okt. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

#8: ha az aszfaltról leszédülsz a padkára az azonnal bukás.

egyébként meg a köznyelvben a beton járdaszegélyt hívják padkának, szóval nem kell köteledni

2020. okt. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Index kinn marad, vagy nem indexelsz, stb. Tényleg rajta van a vizsgalapon.

Bár ott is vannak kiskapuk.

Engem buktattak kicsi oldaltávért, ilyen indokksl, hogy "veszélyhelyzetet teremt, vagy balesetet okoz..."

A következő vizsgán hasonló szitu volt, de ugyanaz volt a vizsgabiztos. Itt már csak 1 hibavonalat húzott be. Megjrgyzem az azelőtti vizsgán is csak hiba lett volna, nem instant bukó.

De mindegy. Kiköszörülte a csorbát azzal, hogy átmentem.

2020. okt. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!