Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért állt le a robogó?

Miért állt le a robogó?

Figyelt kérdés

Már régebben érzékeltem, hogy a robogónál nincs mindig a megfelelő erő. Néha dombon felfelé nem húz annyira. Erre reagálva kicseréltem a gyertyát. Aztán egyik nap csak fogta magát és leállt. Menet közben mintha a gázt elengedtem volna. Próbáltam indítani, semmi. Eltoltam párt métert, majd újra beindítottam és pöccre beindult, majd hazamentem vele. Korábban is csinált ilyet, a motor nem megy, nem húz, néha lök magán egyet kettőt, ment Max 25kmh-val, majd 1-2 perc múlva mintha semmi nem történt volna, ment rendesen tovább.

Válaszokat előre is köszönöm.

Mi lehet a probléma?



2020. okt. 22. 05:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy karbi tisztítás sokat fog segíteni. Nézd meg a szűrőket is.
2020. okt. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Lehet gyujtás probléma is .
2020. okt. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagy valószínűséggel a karburátor tisztítással kezdem és ha később is előjön a probléma, átnézem a gyújtást (gyújtókábel, CDI stb).
2020. okt. 22. 08:37
 4/6 A kérdező kommentje:
Még elfelejtettem mondani, hogy amikor a gyertyát kicseréltem, mellé ki lett cserélve a benzinszűrő is.
2020. okt. 22. 08:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor csak a légszűrő van vissza a karbin kívül.
2020. okt. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ott a pont. Utoljára amikor olajat cseréltem, a légszűrőt nem cseréltem ki, csak megtisztítottam, ami édes kevés.
2020. okt. 22. 11:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!