Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes B osztályt (W246)...

Mercedes B osztályt (W246) elsö autónak?

Figyelt kérdés

Felszolgáló létemre sosem volt szükség egy autó nevü dolgot birtokolnom. Viszont sokat taxizom haza munka után és gyakra utazom Mercedes taxikkal. B, C, E osztály, a taxisok csak dicsérik (régebbi darabok is)


Most viszont érkezett egy bicaj a birtokomba, amivel szivesen elmennék a hegyekbe vagy tengerpartra nyáron egy jót tekerni és hát vonattal pedig nem buli utazni. 27 éves vagyok, van egy barátnöm, igy 2 bicajjal mennénk, amit az autó hátuljára pattintanék fel. Csomagoknak elég a csomagtartó, ám a van/kombi kivitel fontos lenne nekem. Sokat autópályáznánk, így esett a választás a B 180 cdi vagy 200 cdi motorra, manuális váltóval.


Van a Mercedeseknek valami kifejezetten Mercedeses betegségük, hülyeségük, ami taszitó dolog? Szeretném mérlegelni a dolgot, mennyire fér bele egy csillagos majom a budgetbe, ami 13000 euro, illetve havi 300 euro az amit az autora havonta ki tudok csengegni a biztositáson kivül, gond nélkül és nem nullázom le a számlámat.


Nézegettem az alkatrészárakat, de szerviz nélkül saccolnom, milyen árak vannak egy ilyen autónál. Elfogadom, hogy prémium, és azt is, hogy drága lesz. Kérdés, hogy egy 2013-as darab lehet-e már-már problémás?


Válaszokat elöre is köszönöm.



2020. okt. 22. 06:57
 1/8 anonim ***** válasza:
A-B osztály nem Mercedes. Egy Astrával jobban jársz.
2020. okt. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Testvéremnek volt egy 2008-as Astrája, de nagyon nem szerette.


Nekem meg nem tetszik.

2020. okt. 23. 09:39
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Akkor nagyjából bármivel jobban jársz. El nem tudom képzelni,mi szólhat a B-osztály mellett
2020. okt. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Majdnem az étterem elött, ahol dolgozom van egy taxiállomás és gyakran parkol ott egy taxis egy 2013-as B Mercivel. Gyakran járok vele haza aztán menetközben meg-meg nézegetem az autót itt-ott. Ö csak ajánlani tudja B200-as cdi motorral. Számomra kényelmes, ideális méret. Nem csak kivülröl tetszik hanem belülröl is.
2020. okt. 23. 16:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor tök fölösleges volt feltenni ezt a kérdést.
2020. okt. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz vegyél japánt. Sokan a suzukit ajánlanák de mivel azt lenézik egy keves ott a honda vagy a toyota kicsit magasabb presztízzsel és elnyűhetetlen motorral. Nem bánnád meg a japcsit mert hihetetlen jók.
2020. nov. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*kevesen
2020. nov. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Érzelmi alap is közrejátszik, az a bajom 😅
2020. nov. 10. 07:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!