Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pontosan mit kellene látni az...

Pontosan mit kellene látni az oldalsó visszapillantókban?

Figyelt kérdés
A lenti része érdekel inkább. Úgy érdemes beállítani, hogy az útpadkát is lássam?
2020. okt. 23. 17:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Ahogy neked jó és biztonságosan tudsz közlekedni.
2020. okt. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Inkább a melletted lévő sávokat lásd benne, külöben nagyobb lesz a holttered és ráhúzod valakire a kormányt.
2020. okt. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
55%
A kocsid oldalát ne lásd benne, az felesleges. Fordítsd úgy ki, hogy saját kocsidat ne lásd, inkább az oldalsó sávokat.
2020. okt. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Illusztráció: [link]
2020. okt. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Másik illusztráció: [link]
2020. okt. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Köszi, a ki-be fordítás rész ok, az jól van beállítva, a kocsiból csak egy hajszálnyi csíkot látok.


De ti lefelé látjátok a padka egy részét?

2020. okt. 23. 18:52
 7/22 anonim ***** válasza:
Padkat minek akarod latni? Az max parkolasnal kellhet kezdokent,de akkor lehajtod a jobbot addig
2020. okt. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%

Én a jobb oldalit állítom kicsit lefelé, de ha autópályázok, azt is felbillentem.


Nekem így jó, mert legtöbbször jobbra tolatva parkolok.


Ha muszály látnom balra lefelé is, akkor kihajolok.

2020. okt. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

ugy kel beállítani hogy az autód is még éphhogy látszodjon oldalirányban

függölegesen meg ugy kell hogy lásd hogy jön-e melletted autó, de inkább lefele kell picit álíltani mert parkoláskor nagyon hasznos ha látod a patkát. Az a jó ha az autód oldala és parkoláskor a patka lent látható és igy tudsz mihez viszonyitani mi merre hol van hozzád képest

2020. okt. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem jó, ha kényelmesen látod az útpadkát, mert akkor nem látod kellőképpen a forgalmat. Én oldalparkolásnál kihajolok kicsit úgy, hogy lássam a padkát is, vigyázok a felnire ugye.
2020. okt. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!