Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetseges, hogy atvertek?

Lehetseges, hogy atvertek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Tegnap honapok utan meghirdettem regi autom aron alul online. A kocsi kb. fel evet allt egy helyben es a sok hibaja miatt nem akartam az eladassal foglalkozni, de tegnap ravettem magam, hogy kilistazom a bajait, amelyet szerelo irt ossze es meghirdetem ar alatt, hatha lesz ra vevo. Tegnap nagyjabol 10mp telt el a hirdetes felrakasa utan es 12 kulonbozo hivast kaptam, az elso fickoval le is beszeltem, este 10re itt volt az autoert 2 oras kocsiut utan. Megnezte a 2 uriember eloszor a motorhazteto alatt, cdomagtartot stb. Majd az elso furcsa dolog volt, a hutofolyadektartalyba nezve, megallapitotta es negjegyezte a masik fickonak, hogy bizony ez hengerfejes. Ekkor meg nem gyanakodtam semmire, azonban beinditas utan az auto kekes-feher fustot kezdett el lokni a kipufogon keresztul, de ilyen problemaval rn mem talalkoztam es a szerelo sem emlitett. Lehetseges, hogy olajat kevertek a hutofolyadekba es azert fustolt a kipufogo, vagy tenylegesen hengerfejes lett az auto a 6 honapnyi allasban? Elore is koszonom a valaszt.



2020. okt. 25. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, attól nem fog füstölni, hogy bármit is öntenek a hűtővízbe.

Szerintem nem is öntöttek.

Inkább fél év állás után teli volt a kipufogó vízzel, azért volt a fehér füst. A kék pedig azért, mert a minden baja autód eszi az olajat. A bohócok pedig nem értenek hozzá, csak be kamuzták, hogy tudjanak alkudni.

2020. okt. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A kékfüst amúgy se hengerfejre utal :D szelepszár, dugattyúgyűrű, olajlehuzó kopás
2020. okt. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt,

Erdekes volt, hogy a hapsi kijelentette, hogy hasznalhatatlan igy az auto de megis ajanlott erte egy joval alacsonyabb arat.

2020. okt. 25. 12:01
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

El van modva, hogy retkekkel nem szabad üzletelni, látod, hogy szutyi mondod, hogy nem eladó, de telefonba is hallani, hogy retek, nem kell odahívni. Meg fognak fenyegetni, hogy "fizesedd mán ki a bemzin köcséget tesó ehívaz ide ehhhez a xarhoz te paraszt".


Beindítanám az 1 éve álló Omegám az is így füstölne.

2020. okt. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tuntek ilyen alakoknak, nem voltak meg biganyok sem. Ket idosebb feher fazon, akik ezek szerint tul regota vannak a szakmaban. Nagyon udvariasak voltak a telefonban es persze megkertek, hogy senki masnak ne valaszoljak. A hasznaltauton ezek a keselyuk elobb latjak a friss hirdeteseket es valoszinuleg azert le sem allt a telefonom vagy 1 oraig miutan kiraktam, annak ellenere, hogy este 8 orakor raktam ki. Pedig pontosan ezt a huzavonat szerettem volna elkerulni azzal, hogy aron alul adom.
2020. okt. 25. 12:17
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha szemetet hirdetsz, szemetek fognak megtalálni. Szerinted mégis ki vásárol a kínálat aljáról?

Le kell adni bontóba aztán nincs gond.

2020. okt. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazad van, szerintem is az lesz.
2020. okt. 25. 12:28
 8/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Ősi átverés.

[link]

2020. okt. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Ezért szoktam azt mondani, hogy max 3 ember jöjjön megnézni de mi is 3-an leszünk. Pontosan az ilyen esetek miatt.

Igen lehet, hogy öntenek bele valamit. Utána előadják, hogy csak áron alul veszik meg. Így meg szereztek úgymond egy jó autót áron alul csak a hűtővizet kell lecserélni.

2020. okt. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hááát nem is tudom.

Adtam-vettem már néhány autót, de este 10 után sem vásárlójelöltet nem engedtem a portára, és én sem állítottam be idegenekhez.

Felőlem akárhonnan is jött.........

Az pedig, hogy valaki mit néz meg az autón, és ebből mit "diagnosztizál", az legyen az ő dolga. Ha a kedves vásárló-jelöltnek ez a heppje, hogy a kiegyenlítőt nézegeti, akkor nézegesse. Neked nem kell minősíteni.

Ilyenkor a standard válasz: ez ilyen, így eladó.


(Te meg tudhatnál annyit, hogy akármit is öntenek a kiegyenlítő tartályba, egy normál állapotú autónál az nem jöhet ki a kipufogón)

2020. okt. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!