Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a hiba? BMW 116?

Mi lehet a hiba? BMW 116?

Figyelt kérdés

Van egy kis 116-os bmw-m, 2009-es benzines 2 literes autóról van szó.

Tegnap sajnos nagyon sietnem kellett ezért elég gyorsan mentem az autópályán viszonylag hosszú időn keresztül. Kigyulladt a vízhőfok jeladó, ezért azonnal leálltam és megnéztem, de a hűtővíz nem forrt fel és tele is volt (nem vagyok biztos benne, de mintha arra a kis időre amg leálltam a motor ereje is elment volna). Pár perc után újraindítottam az autót, azóta kerepelő hangja van (talán nem a motornak közvetlenül), gázadásra pedig intenzívebb lesz ez a hang. Semmiféle visszajelző nem jelez azóta se hibát, a kocsival azóta nem mentem, hazaszállítattam.

Amint lesz időm, foglalkozom vele, kérdésem, hogy ezek alapján valaki tud tippet, hogy mi lehet a baj?


2020. okt. 25. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem hengerfejes.
2020. okt. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ki van a gardány!
2020. okt. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hengerfej
2020. okt. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennél a típusnál típushiba a vízhőfok-jelző. Ha szerencséd van akkor csak ez lesz a gond.
2020. okt. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A rossz vízhőfok-jeladó valóban típushiba ezért nem forrt fel annak ellenére hogy jelzett, a kerepelő hang pedig valamilyen szintig normális ennél a motornál, vagy a normálnál is durvább?
2020. okt. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, azóta jóval hangosabb a normálnál és ez az eset után kezdődött, ez biztos nem egészséges hang sajnos
2020. okt. 25. 20:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Vidd el szerelőhöz, hátha van hibakód.
2020. okt. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!