Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meddig kerestek autót, mire...

Meddig kerestek autót, mire megvan amit akartok?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Lassan 1 hónapja keresek autót, igazából elég régi már, 30 éves.

Eddig kettő érdemleges példány volt, viszont egyik se volt elég ár/érték arányban.


Ti meddig kerestetek?


2020. okt. 25. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Új autónál inkább csak az extra lista böngészése, rendelkezésre álló összeg összegyűjtése volt ami időbe telt. Utána pedig a megrendelés után a legyártás és forgalomba helyezés, ami majdnem két hónap volt.

Használt autónál is tudtam a típust. Igazán csak az telt időbe hogy ne valami lerúgott lom legyen, hanem jó állapotú, ne importautó és a lehető legjobban felszerelt. Legutóbb mikor használt kocsit kerestem, kb 4-5 hónapig tartott míg megtaláltam a megfelelőt ez alatt és kb 20-at megtekintettem, ami a hirdetés alapján jónak tűnt, de a valóságban a nagy részük csalódás volt.

2020. okt. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2-3 hétnél tovább sose kerestem mig megvettema nekem kellő masinát
2020. okt. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hahu-t végigböngésztük, leszűkítettük eléggé, maradt kb 2-3, elmentünk az egyikhez, rendbe volt, megvettük. A hahu begépeléstől számítva kb 3-4 nap volt az egész. Nem szabad túl sokat se pöcsölni rajta, elég okos úgy se tudsz lenni, jövőbe látó se vagy. Ha belefér az árba és rendbe van az autó vedd meg azt kész.
2020. okt. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Max egy hónap
2020. okt. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első egy tucatautó volt, azért tartott kb. egy hónapig, mert nem tudtam munka mellett gyorsabban megnézni őket.

A mostani egy elég ritka típus, 10-14 db volt a kínálat ami motor tekintetében megfelelt. Elment nagyjából 2-2,5 hónap mire meglett a megfelelő (a kínálat utolsó megtekintett darabja)


Viszont, ha valami igen ritka, oldtimer/yongtimer modellt keresel, aminél eleve kérdéses, hogy létezik-e egyáltalán megfelelő példány a kínálatban, akkor jósolni sem lehet. Lehet, hogy belefutsz egy példányba pár nap alatt, de az is lehet, hogy hónapokig keresgélsz

2020. okt. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kocka Ladát keresek 3 hónapja , de nincs, csak olyan ami OT-nak lett vizsgáztatva (bőven 1 milla felett adják) vagy olyan, amit már teljesen szétrúgtak.
2020. okt. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
2 év mire megtaláltuk azt a romhalmazt, kellett egy negyedik a családnak, bárcsak ne kellett volna, több száz autó közűl ezt. Na mindegy.
2020. okt. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a mostani autómat (4 éves) olyan 8 hónapig kerestem.
2020. okt. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7 hónap. De nem akármilyen kellett.
2020. okt. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!