Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy opel astra g 1.6...

Adott egy opel astra g 1.6 8v. Többi lent. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Mikor megyek vele és egy adott esetben elveszem a gázt akkor nagyon picit elkezd rángatni az autó rövid ideig (kb 1mp), aztán ha visszalépek a gázra ugyanez. Gyorsításkor pedig 3000-es fordulatnál szintén elkezd rángatni és csak akkor hagyja abba, ha több gázt adok.

2020. okt. 28. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Féltengely.🤔🤔

🧐🧐🧐

2020. okt. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Üzemanyag szűrő, benzinpumpa.... Esetleg injektorok, szelepek koszosak. Nem tankoltál máshol mint ahol szoktál?
2020. okt. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mindig mol-nál tankolok.
2020. okt. 29. 21:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy üzemanyag szűrő csere nem árthat, mikor volt cserélve? Nem drága dolog és lehet megoldaná a problémát. Esetleg hibakód kiolvasás? Nekem üzemanyagpumpa szarakodott Opel 16V benzinesen, és nem gyulladt ki a check engine lámpa, de nemrég kiolvastam egy olcsó bluetoothos kiolvasóval telefonnal, és benne voltak az AC pumpás hibák még, kitöröltem. Lehet azzal is gond. Nem tudod kiolvasni a hibakód tárolót?
2020. okt. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem túl régóta van nálam az autó szóval nem tudom, mikor volt utoljára cserélve. Hibakód viszont tudom, hogy nincs.
2020. okt. 29. 21:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod hogy mikor volt cserélve, akkor azonnal cseréltesd ki! Ez alap egy ismeretlen szerviz előéletnél! Olajat, olajszűrőt, gyertyákat, légszűrőt se tudod ? Ezek alap dolgok + az üzemanyagszűrő, vezérlésről nem is beszélve.... Szerintem egy ilyen alap karbantartás megoldaná a gondot.
2020. okt. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezek közül minden cserélve lett, kivéve az üzemanyagszűrő.
2020. okt. 30. 01:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért pont az nem lett cserélve :) Pláne a mostani 10% etanolt tartalmazó benzin sok lerakódást feloldhat a benzintankban, ami eltömheti részben/egészen a szűrőt... Én először az üzemanyag szűrőt cseréltetném ki, ez a legolcsóbb és legalább tudnád, hogy tiszta. Ha nem kap elég naftát, hogyan hasítson a gépegység?
2020. okt. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem nagyon értek hozzá. Mikor megvettük annyit mondtott mindenki, hogy olajcsere meg vezérlés.
2020. okt. 30. 09:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy az emberek többsége csak lég meg olajszűrő cserél, az üzemanyag szűrőt meg hanyagolják. Volt ismerősöm akinél autópályán állt meg emiatt a Golf.... Szerintem ezt mindenképp minél előbb cseréltesd ki, pár ezer Ftbol meguszod. Aztán ha ezután kihajtasz egy tank benzint és fenn áll a rangatás, akkor lehet tovább nyomozni.
2020. okt. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!