Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért csak a régi swifteket...

Miért csak a régi swifteket csesztetik azzal,hogy lassúak?

Figyelt kérdés
Minden ilyen vicc,vagy akármikor előkerül a téma,mindig a "suzukisok meg a swiftesek" vannak a lassuság példájaként felhozva,pedíg abszolút nem lassabbak úgy átlagban,mint a többi régi kisautó,ott van 3-as golfból pl.az 1.4 benzin 60hp vagy az 1.9 szívó,azok kb. max egy ezres swift dinamikáját hozzák,vagy még azt sem,1.4 f astra szintén,ezeket mégsem cinkelik ezzel. Meg régi swiftből sem csak ezres van,az 1.3 16 szelepes pl. 83 ló a kocsi meg 800 kg max,és meglepően jól gyorsul (jó ne bmw-hez hasonlítsuk). Amúgy Ford Focus 1.8 TDCI-m van,viszont múltkor vezettem egy 1.3 16v swiftet,és rohadtul nem volt lassú,ezért nem is értem ezt a csesztetést.

2020. okt. 29. 03:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
Azért mert a régi Swift tipikus proliautó. Legnagyobb részt, lumpenek és gyári munkások járnak vele. De persze lehet akad kivétel.
2020. okt. 29. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%
Tapasztalataim alapján a legtöbb suzukis bénán vezety tötyörög. Lersze van kivétel
2020. okt. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%

Az egyes jól írja.


A régi swift jól húz, de akkor meg eszik is.


Aki ilyet vett, az spórol a benzinnel is, vagy csak nyugger és úgy vezet, mintha aludna valaki a kocsiban és nem akarná felébreszteni...

2020. okt. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Meg az se mellékes, hogy sokan már alapból " ugranak rá " ha meglátják, és csak amiatt keresek hogy mibe köthetnek bele, ugyanaz mint a BMW is, ott is, ha már látják sokan a márkát, akkor nagyítóval keresek mikor hibázik vele az ember.
2020. okt. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem csak a Swiftekre mondanak ilyeneket, hanem minden régebbi proli autóra, felénk például Swift mellett látok régi Citroeneket is (nem tudom pontosan milyen típus kb akkora mint egy Swift), de olyan is akad bőven, hogy úgy repesztenek az ilyen sz&rokkal mint a fene.
2020. okt. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
83%

#5

Saxo?

2020. okt. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%

Vagy AX. De attól még hogy kicsi és régi egy autó, még nem kell lexarozni.

A kérdéshez kapcsolódva, még hogy a régi Swift lassú, ja. Az 1.3 16V otthagyja a 316-ost álló rajtban, hogy csak néz a bmw-s gyerik, vagy nézzétek meg a youtube-on a 101 lovas GTi legyorsulja simán a 3 literes tdi Audit is. Kiskunlacházi gyorsulási versenyek. Suzuki Swift Gti vs Audi találatra egy csomó videót hoz fel.

2020. okt. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
25%
#7 Én spec mást sem látok az ilyen 20-25 éves Swift, Saxo, AX-ek között, mint agyon használt, leamortizált, vedlő példányokat.
2020. okt. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
29%
#7 Nem tudom hol láttál ilyen videót, de amit én láttam azon látszik hogy a BMW alig nyomja. Amúgy meg a gyorsulási adat mindent elárul.
2020. okt. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%

"Azért mert a régi Swift tipikus proliautó"


Én már korábban is vehettem volna újat, de azért nem vettem, mert azzal az autóval nem kellett csinálni semmit, csak ment minden körülmények között gond nélkül.


Azóta azért megváltam tőle, mert rohadni kezdett az alja, és eladtam, amíg még lehetett.

2020. okt. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!