Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit kell tudni egy VW Bogárról?

Mit kell tudni egy VW Bogárról?

Figyelt kérdés

Heló!

Már régi álmom, hogy veszek egy Bogarat. Sajnos a családom / batáti köröm nem szereti, vagy nem ismeri a bogaramat, ezért csak néhány helyről tudtam informálódni.

Hallottam már mindent. Hogy kényelmetlen, hogy tűrhető a kényelme, hogy sok a gond vele, hogy szinte elnyűhetetlen, hogy rémálom szerelni, hogy könnyű szerelni. Szóval mindenkitől mást hallok. Szeretnék végre pontot tenni ennek a végére, és azt láttam a leg hatékonyabbnak, hogyha itt is megkérdezem.

Szóval kérlek ha esetleg birtokolsz / birtokoltál már Bogarat, vagy volt már alkalmad szerelni egyet, akkor kérlek írd le a tapasztalataidat. Legyen az pozitív, vagy negatív.

Hobbi autó lenne, de azért szeretném elég gyakran használni. Szóval nem úgy tervezem, hogy 2 havonta egyszer kiveszem a garázsból fél órára.

Előrre is köszönöm.


2020. okt. 29. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
14%

Eredet [világ < ómagyar: világ < ősmagyar: világ, velág (világ, világosság) < dravida: vayagam, ulagu (világ, ország) és szanszkrit: viloka, lóka (világ) < lók (látszik, fénylik)]

Lásd még: világít

2020. okt. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

#1!

He?

2020. okt. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A leghatékonyabb az lesz, ha elviszel egyet kipróbálni. :)
2020. okt. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2020. okt. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a régi szoci időkből származó bogárra gondolsz. Ha szeretsz szerelni, akkor vágjál csak bele ilyen hobbi projektbe. Nem csak a bogár, bármelyik korabeli autó problémás lesz, költeni kell rá, foglalkozni kell vele, de ennek a fajta hobbi autózásnak ez a gyönyöre.
2020. okt. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 D. Brasco ***** válasza:
81%
Annak idején szereltem eleget ezekből.Én lebeszélnélek róla,tekintve hogy egy széthypolt kultusz autó olyan árakkalhogy az pokol.Ma már a szart is drágán adják,es locsolhatod rá vég nélkül a pénzt......egy jobb állapotuert meg annyit kernek,hogy akkora osszeget biztosan nem adnék érte,még akkor sem ha szeretném a tipust.De ez a veszély nem áll fennt.Es az hogy sok pentert vetted sem garancia semmire.
2020. okt. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!