Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Passat b6 2.0tdi vagy audi a6...

Passat b6 2.0tdi vagy audi a6 avant 3.0tdi (2006-os mind kettő és kombi) ?

Figyelt kérdés
Melyiket olcsóbb fenntartani és melyikbe olcsóbb az alkatrész. Mind két autóból nagyon jó állapotút találtam nem drágán . 100.000ft az árkülönbség a kettő között,de most nem tudom eldönteni hogy melyiket vegyem mert hosszú távra tervezek autót vásárolni és azzal is számolok hogy nem fogok mindig jol keresni mint mos és aztán nehogy olyan drága legyen a javitás hogy 1-2 havi fizetésem oda mennyen. Ezért kérem a segitségeteket, hogy melyik lenne az olcsóbb és megbizhatóbb hosszú távon

2020. okt. 30. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Passat olcsóbb
2020. okt. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Passatot nyilván olcsóbb fenntartani, ez az A6-os viszont sokkal megbízhatóbb, főleg a motorja. A 2.0 PDTDI-nek ami ezekben a Passatokban (és A6osokban is) van, nagyon sok nyűgje van. A 3.0 TDI viszont egy nagyon kellemes, megbízható motor, a teljesítménykülönbségről meg ne is beszéljünk. Én az Audit venném tuti (volt is egyébként 2007es A6-om).
2020. okt. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Passat, mert egyikből sincs pénzed újabbra, szóval érdemes az olcsóbbat választani

kényelmet illetően kb. ugyanazt kapod

2020. okt. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!