Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire bonyolult kicserélni...

Mennyire bonyolult kicserélni egy autó első fényszóróit?

Figyelt kérdés

Mazda 3 2005 BK


Kivitelezhető otthon?


2020. okt. 31. 01:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megoldható otthon:

https://www.youtube.com/watch?v=QZ6uwZnzitg

2020. okt. 31. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem bonyolult, csak ne felejtsd el beállítani az újat.
2020. okt. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem bonyolult a cseréje egyáltalán. A videót megnéztem hogy ott mit mutat meg pontosan én azt mondom ha nem is érted mit beszél a látottakból simán lehet követni mit hogyan kell. Ha van egy minimális műszaki érzéked akkor nem lesz nehéz dolgod. Arra figyelj hogy a műanyagot ne törd, ha nagyon be van állva a csavar ne erőltesd fújd be csavarlazítóval vagy WD40-el hagyd 10-15 percig ázni benne és úgy próbáld meg. A műanyagokkal meg figyelj hogy óvatosan mert ilyen régi autóknál a műanyag elemek már jóval keményebbek és könnyebben is törnek sajnos. Az új fényszórókat pedig mindenképp állítsd be mert 99% hogy nem lesznek sehogy sem beállítva. Ha ezt nem tudod otthon megtenni vidd el egy közeli szervizbe egy darab ezresért 10 perc alatt megcsinálják.
2020. okt. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2020. okt. 31. 13:15
 5/5 A kérdező kommentje:
4 óra alatt, de sikerült. :)
2020. nov. 3. 02:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!