Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a neve annak a lapnak amit...

Mi a neve annak a lapnak amit oldalra tesznek a kamionosok az autónál meg a csomagtartó üvegére lehet tenni?

Figyelt kérdés

Van ilyen cucc amit ráragaszt az ember és látja a holtteret st22 Lacika kamionjába is van jobb oldalt. Meg kombikon lehet látni ilyet hátul, hogy felrakják és látják mennyi hely van még. Sajna fel kell adnom én nem tudok parkolni, nem látom a tükörből, hogy hol az autó vége ki kell szálnom folyton nem is értem a nagyobb kategóriák hogyan sikerültek ha kis kombival nem tudok tolatni. Meg nem érzem, hogy hol a széle s vége a saját autómnak. Nem tudom ennek a cuccnak a nevét, meg kellene rendelnem mert ebből kocc lesz. Lakópark vagy mi a franc ahol tolattam nem fértem ki mert oldalt betonfal előttem kocsi mellettem is aztán jobbra nem mertem kimenni a beton miatt balra meg éppen, hogy kifértem. Tele raknám ilyennel a kocsi üvegeit.


Mi a neve?? Nem tudom körbe írni jobban. :D


2020. nov. 1. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Holttér figyelő optikai lencse, halszem.


De, azt alapvetően nem parkoláshoz találták ki.

Torzít, és görbíti a teret, távolságot nem nagyon tudsz mérni vele.

Csak arra jó, hogyha áll valaki a holttérben azt meglatod vele.

2020. nov. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szélét látni kell a tükörből mindkét oldalt, úgy kell beállitani.

A végét pedig egy kis gyakorlással megtudnád tanulni.

Valahol kiállitassz két kukát és próbálgatod, mégha neki koccansz is , nem lesz semmi baja sem.

2020. nov. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Állandóan gyakorlok hétvégente ha eszembe van. Mondta a teher autó oktatóm, hogy valakinek megy valakinek meg évek után sem. Érzék. Tolató kamera kéne asszem. :)
2020. nov. 1. 16:16
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi, azaz.
2020. nov. 1. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!