Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az Abarth Punto EVO-ban...

Az Abarth Punto EVO-ban (2009-2012, 120kw) kettőstömegű lendkerék van?

Figyelt kérdés
Használtautón láttam egy hirdetést, amiben azt írták, hogy cserélték, vagy felújították, de egyáltalán nem találok ilyen alkaltrészt az autóhoz, és fogalmam sincs, hol tudnék ennek utána nézni.
2020. nov. 4. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel turbós, van benne...

2006 után minden turbós benzinesben szereltek kettőstömegű lendkereket.

Nem kell tőle megijedni,kb.200ezer km.-t kibírnak.A turbó is kb.annyit bír ki.A turbó felújítása 90ezer Ft.A kettőstömegű lendkerék új ára 60-160 ezer környékén mozog.


[link]

2020. nov. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál.


Turbós autóval még nem volt dolgok, így ezt nem tudtam.


2004-es 2L-es Ford Mondeóba 190e forint a Unixnál, ezért tartotok, tartottam tőle nagyon.


A linken látható DMF-fel egyetlen problémám van:

Nem az EVO-hoz való, hanem a facelift előtti, 155LE-s modellhez, és ahogy látom, a motorkód sem stimmel.


Elképzelhető, hogy a facelift során elhagyták a kettőstömegű lendkereket?

2020. nov. 4. 13:03
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Unixot ne nézd, nevetségesek az árai. Autodoc.hu már értelmes fogyasztói árakkal dolgozik.
2020. nov. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az ár egy dolog, inkább azt emelném ki, hogy facelift előtti verzióhoz (Abarth Grande Punto) Unix-on, és Autodoc-on is látok kettőstömegű lendkereket, a faceliftes verzióhoz (Abarth Punto EVO) pedig nem.
2020. nov. 4. 14:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyan az maradt a kettőstömegű. Nem változtattak rajta.De elmész a bárdihoz,ott kikeresik neked alváz-motorszám alapján .Felírod a cikkszámát és megnézed hol a legolcsóbb.


Vagy Kuplung autócentrum.Felhívod őket,kuplung és lendkerék szakbolt.

Alkatrész Ügyfélszolgálat: 06-1-608-5567 / 06-20-510-3575

2020. nov. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!