Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ideiglenesen kivont autót...

Ideiglenesen kivont autót hogyan tudok újra forgalomba helyezni?

Figyelt kérdés
Van egy autóm amiről lejárt a KGFB, nem kötöttem újat. Küldték hivatalból a papírt, hogy ideiglenesen kivonták a forgalomból. Hogyan tudom újra forgalomba helyezni, illetve ez mivel jár pontosan? Normális válaszokat szeretnék, tudom, hogy nagyon felelőtlen voltam. Nem igazán tiszta nekem ez a levél, amit küldtek, ezért is szeretném a segítségeteket kérni!

#autó #ideiglenesen kivont #Újra forgalombahelyezés
2020. nov. 4. 13:13
 1/8 D. Brasco ***** válasza:
100%
Ki kell köhögnöd a napi fedezetlenségi díjat ami azóta ketyeg.......
2020. nov. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ez kb mennyi? Illetve hol tudom elintézni, kormányablak?
2020. nov. 4. 13:33
 3/8 D. Brasco ***** válasza:
Attól függ milyen auto....de kb 1000ft/nappal nyugodtan számolhatsz.A kormanyablaknak ehhez semmi koze,a biztositodnal intezed
2020. nov. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, kifizeted a nem kevés összeget a biztosítónak a fedezetlenség után.
2020. nov. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! Ha ezt kifizettem semmi más teendőm nincs? Automatikusan újra forgalomba kerül az autó?
2020. nov. 4. 14:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tulajdonosváltás is történik, akkor átíratáskor automatikusan forgalomba kerül
2020. nov. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem történik tulajdonosváltás ezért érdekelne a menete
2020. nov. 5. 09:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor viszont szerintem vinni kell az okmányirodába az igazolást a biztosítótól, hogy van érvényes biztosításod, és kb. az ideiglenes kivonás áráért visszahelyezik. De csörögj rájuk
2020. nov. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!