Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » "B" kategóriás jogosítvány 2...

"B" kategóriás jogosítvány 2 éven belül?

Figyelt kérdés
2 éve november 15-én csináltam meg a kresszt. November 13án lesz forgalmi vizsgám...Igen tudom kicsit elhuztam...DE! Nincs meg még az elsősegély...annak is meg kell lennie 2 éven belül? Azaz kezdhetem ujra mert már nincs időpont?

2020. nov. 5. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt bármikor megcsinálhatod.
2020. nov. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak gondolom addig nem kapok jogsit ugye? :) Huuu..mar nagyon mrgijedtem hogy ujbol kell kezdenem az egészet..
2020. nov. 5. 10:40
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Hát ezt elcseszted. Ha most ne adj isten nem mész át a forgalmin, akkor ki csúszol a két évből és kezdheted elölről. Mindent egy lapra tettél fel.
2020. nov. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egészségügyi okoból történt ez az elhuzás, tudom h elcsesztem, de sajnos most ez van..
2020. nov. 5. 11:47
 5/9 anonim válasza:

Igen, addig nem kapsz jogsit amíg nincs meg az elsősegély.

Sok sikert Neked! Majd írd meg sikerült-e.

2020. nov. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt most nem az elsősegély a lényeg, ha megbukik a forgalmin akkor kicsúszott a két évből kezdheti elölről. Elsősegély mindegy hogy mikor csinálja. Amúgy ha orvos tudja igazolni hogy valami bajod volt akkor lehet nem számít ez két évnek és nem veszik el. De nem tudom.
2020. nov. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült, de nem adom fel..újból kezdem és megcsinálom. Bar kicsit elvagyok keseredve..
2020. nov. 13. 15:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Szemetek az iskolák én majd most kezdek vezetni de nagyon félek hogy le húznak. Viszont ha nem a te hibád hogy nem tudtál vezetni pl beteg voltál és igazolod akkor nem kell újra kezdeni. Miért nem probálod meg? Mi volt a bajod?
2020. nov. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És amúgy miért buktál meg?
2020. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!