Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Finoman meghúztam egy autót...

Finoman meghúztam egy autót parkolásnál. Mennyi kártérítés a reális(lent többi)?

Figyelt kérdés

Kiszállva fehér csíkot láttam a kocsin(mindkettő sötét).Letörőlve (így sötétben) nagyon figyelve látszik csak a fényezésén.

Ha nem betétlapozunk, ez polirozással eltűnik neki?

Az a wagon r forma mercedesz, és a hátsó ajtó mögötti elem.(enyémen nem találtam hol érintkeztek) . Szorosan sikerült mellé állni és tolatásnál hozzásimultam.

Mekkora összeg a reális, ha megegyezünk?


2020. nov. 6. 22:51
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Elmentek közösen egy fényezőhöz és megkérdezitek.

Becsületes tőled, hogy kifizetnéd neki. Ritka az ilyen eset.

2020. nov. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Mercedes? Az 130-200k egy elem
2020. nov. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Öntsél rá vizet. Ha vizesen nem látszódik, akkor a lakkrétegben van csak a karc. Ilyen esetben polírozással teljesen eltűnik.
2020. nov. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

[link]


Áh fénnyel jobban látszik az :(

Akkor betétkönyvvel járok jobban?

2020. nov. 6. 23:32
 5/13 A kérdező kommentje:
És az, h mindkét autó sötét, mégis fehér a sérülés, nem szintén lakkrétegre utal?
2020. nov. 6. 23:36
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Ez nem fehér, hanem tejszínű csík, a lakkréteg néz így ki sérülten.

Ez nem zárja ki, hogy alatta a festék réget is sérült. Próbáld vízzel leönteni, ha akkor eltűnik, biztos csak a lakkréteg sérült.

2020. nov. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon szep toled, de elnezve, hogy a rohadas is kapkodja en hagynam :D előbb utóbb a rohadast fogja kelleni kezelni, akkor meg ugyis fujja az egeszet
2020. nov. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ott hagytam számom, nevem. Remélem tojik rá, mert már rohad annak az elemnek az alja, és ajtónyitók alatt is csupa karc...

De ha mégis, akkor betétlap, v polírozását fizessem, ha lakkréteg bánta csak? ( Friss , idei biztosításos vagyok, nem tudom mennyire húzza le az ilyesmi anyagiakban)

2020. nov. 6. 23:59
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem valami magas bónuszban van a biztosításod akkor látatlanban azt mondom, hogy NE rajtuk keresztül intézd mert sokszorosan fizetnéd vissza.

A képen lévő hibát így látatlanban nehéz megmondani, de pár tízezer forint egy teljes elemnek a fújása, szóval anyagi csődre ne számíts.

2020. nov. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Na hívott azóta?
2020. nov. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!