Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 1.3-ból hány...

Suzuki Swift 1.3-ból hány lóerőt hozna ki a chip tuning?

Figyelt kérdés

Adott egy Suzuki Swift 1.3 GS Sport 2003. ( 3 ajtós ) 68 ló gyárilag.


Hány lót hozna ki még belőle a chip?


Esetleg Debrecenbe tudtok ilyen helyet ahol ezzel foglalkoznak?



2020. nov. 7. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kis motorokat nem szabad chippelni, amúgy olyan max 10 lovat hozna ki belőle.
2020. nov. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Ugye nem nevetteted ki magad, hogy egy Suzukit akarsz tuningolni meg csippeltetni? Ez vicc kategória, már bocs. Értem én, hogy erre telik, de ha erre telik, akkor ezzel legyél boldog. Egyébként maximum 15% jövet, az kb 7 LE pluszban. Észrevehetetlen. Fújd feljebb a kerekeket és máris könnyebben gurul a vas. Vagy egy még egyszerűbb tipp: cserléd gyengébbre a gázpedálvisszahúzó rugót, és máris megvan a filing, hogy jobban gyorsul.
2020. nov. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Az ilyen kocsira éppen hogy a szükségeset szabad csak költeni, se többet se kevesebbet. Tehát olajcsere, szűrő csere és hasonlók, az ilyen spoiler meg a többi kb a vicc kategória és felesleges pénzkidobás, csak bohócot csinál vele az ember az autóból.
2020. nov. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Hogy miért ne,arra nem kíváncsi.
2020. nov. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Mint egy jobb matrica.
2020. nov. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Ezredjére is elmondom a kedves tulajoknak, hogy ez a Swift az égvilágon egy valamire alkalmas: hogy elvigyen A-ból B-be, semmi többre.
2020. nov. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Tesókám inkább picit könnyítsd ki meg tedd alá az ezres swift váltóját, vegyél rá valami jóképű alufelnit, ne rozsdáljon, legyen egységes a fényezés és ennyi. Ennél több csak bohóckodás egy ilyen verdánál. Pacsi!
2020. nov. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
6-ossal vitába szállnék: nekem is volt ugyanevvel a motorral szerelt Swiftem, csak ötajtós, meg régebbi évjárat, de remek álapotú. Kövezz meg, de számomra adott egyfajta sajátos vezetési élményt. Alacsony üléspozíció, kis súly, aránylag dinamikus gyorsulás, megfűszerezve egy megfoghatatlan nyersségel, menetzajok. Mint a 90-es évek autóinak szerelmese , megfogott. Gondolom rajtam kívül is vannak olyan fiatalok, akik kis pénzből, csóróban autóznak, és vezetési élmény szempontjából nem az M-es Bmw meg a R8 Audi a mérce. Nyilván átesni a ló túloldalára sem szabad és sokkal többet belelátni az ilyen vasakba, mint amik. 7-es voltam, pacsi! :-)
2020. nov. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
#8 Ez mind szép és jó, de ezeket szinte minden kocsi tudta, ami nem SUV.
2020. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22%

6 os


minden autó arra való hogy elvigyen A ból B be:)

2020. nov. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!